Wszystko związane z DB Future PBCH.
Moderatorzy: Hellion , Moderatorzy
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » pn lis 09, 2009 4:51 pm
Kyra pisze: GokugetaSS6 pisze: Ja chce być Najwyższym Gooru!!!
Zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera PBCH (Polska Banda Czarnych Humanoidów). A jakie są zasady, bo mam wielka wyobraźnie
hahahaaha ten jak coś Cenzura haha nie mogę xD
I Ty masz 17 lat?
...
I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459 Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża
Post
autor: Kyra » pn lis 09, 2009 6:00 pm
Ja mam ale ty nie masz skoro wszytko bierzesz na serio że mało ci żyłka nie pęknie.... czepiasz się o byle gówno ^^
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » pn lis 09, 2009 9:32 pm
Insynuujesz, że twoje wypowiedzi to gówno? : >
I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459 Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża
Post
autor: Kyra » pn lis 09, 2009 9:56 pm
Nie, ^^ to że co nie napisze to ty musisz zaraz komentować nie udawaj takiego dorosłego i nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn lis 09, 2009 11:54 pm
Barni to jeshosfieshhh! : )
Hejka pitty
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » wt lis 10, 2009 9:23 am
Kyra pisze: Nie, ^^ to że co nie napisze to ty musisz zaraz komentować nie udawaj takiego dorosłego i nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie
hyhyhy a mi pojechałeś
cześć
Maciek : D
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » wt lis 10, 2009 4:04 pm
Maciek Maćku.
Ej, szukam Guru. O ile go znam, to jako że jutro wolne to dzisiaj gdzieś imprezuje. Możliwe, że jest paręset kilometrów od miejsca swojego zameldowania. Nick: Hellion. Informacje dodatkowe: Niesforna bestia.
.
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463 Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 » wt lis 10, 2009 6:56 pm
No mi nie powiedzial czy wygralem kasting
A Smuda wiedzial zanim go nowinowali to jest troche nie fair wobec mnie ;/
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » wt lis 10, 2009 8:20 pm
Barni pisze: Maciek Maćku
HYHYHY
I'll become The King of Pirates!
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn lis 16, 2009 5:56 pm
Hyhy.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lis 16, 2009 6:11 pm
hy.
.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lis 16, 2009 7:17 pm
Nie spamujcie.
.
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19 Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am
Post
autor: shiruno » sob gru 19, 2009 2:45 am
ja jestem nowy, nie ma mnie na liście graczy, mam kartę postaci, szukam krainy. czy jak nie ma mnie na liście graczy a mam kartę postaci to powinienem się martwić? link do karty:
http://ssjpower.net/index...=karta&uid=3164
chyba potrzebuje więcej snu.
nie wiecie o co chodzi? spójrzcie na datę postu z godziną.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459 Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża
Post
autor: Kyra » sob gru 19, 2009 4:49 am
słabo z to godzino coś :]