Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » czw sie 04, 2005 10:40 am
Master Robin pisze: Może Bart po prostu się boi powiedzieć
Może tak,może nie
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » czw sie 04, 2005 2:13 pm
Ja najbardziej uwielbiam pic Fante , potem jest Sprite , Pepsi Twist (cytrynowa) i na koncu Coca-Cola , a i jeszcze wrzecz ubostwiam Wode mineralna gazowana .
Uwertura...
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » czw sie 04, 2005 4:23 pm
Wolak pisze: Ja najbardziej uwielbiam pic Fante , potem jest Sprite , Pepsi Twist (cytrynowa) i na koncu Coca-Cola , a i jeszcze wrzecz ubostwiam Wode mineralna gazowana .
A jaką wode
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » czw sie 04, 2005 5:39 pm
Najlepsza jest francuska woda mineralna ktora pija wszedzie na wysokiej klasy przyjeciach i obradach komisji sledczej 1 litr kosztuje 8 zloty .
Uwertura...
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » czw sie 04, 2005 9:47 pm
Prawde mowiac popijam ja sobie na jakis czas , a codziennie to zywiec lub naleczowianka ,ale ta francuska mmmm kup ja kiedys taka w zielonej butelce.
Uwertura...
Bart
SSJ 5
Posty: 580 Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Bart » czw sie 04, 2005 10:25 pm
Z mineralnych to pije Marino Zdrój gazowaną, a na tą francuską to może sie skusze ale nie za szybko cena mnie odstrasza
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » czw sie 04, 2005 11:05 pm
Ostatnio potaniala 0,5 litra mozna kupic za 4 zlote .
Uwertura...
Bart
SSJ 5
Posty: 580 Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Bart » pt sie 05, 2005 12:29 pm
No to już lepiej jak znajde jakąś kase w portfelu to zaczne jej szukać po sklepach a jak sie ta woda nazywa??
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pt sie 05, 2005 12:53 pm
Nigdy nie zwracalem uwagi na nazwe ,ale nazywa sie Perrier , rozpoznasz latwo zielona szklana butelka .
Uwertura...
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » pt sie 05, 2005 6:28 pm
Przeczytałem ten ,,link''
Sprite też jest niezły,ale nie najleprzy(wg mnie
)
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » pn sie 15, 2005 9:20 pm
Mój ulubiony napój to Tymbark o smaku Pomarańczowo-Brozskwiniowym
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » sob wrz 03, 2005 2:08 pm
Wolak pisze: Najlepsza jest francuska woda mineralna ktora pija wszedzie na wysokiej klasy przyjeciach i obradach komisji sledczej 1 litr kosztuje 8 zloty .
Czy masz na myśli Vittela
Maciej
SSJ 5
Posty: 883 Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P
Post
autor: Maciej » pt lis 18, 2005 11:00 pm
TYMBARK RULEZZZZZZZ!!!
Fight.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pn lis 28, 2005 9:25 am
ja tam lubi coca-cola,pepsi,sprite