Alien Nationns

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Na jaki trening
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Na jaki trening
Trening tenisowy :o :wink:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Aha tak przy okazi nie zmieniaj tematu :evil:
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Aha tak przy okazi nie zmieniaj tematu :evil:
To ty zaczołeś :x :evil:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Ty napisałeś że jedziesz na trening ja się tylko zapytałem
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Ty napisałeś że jedziesz na trening ja się tylko zapytałem
OK,koniec kłótni :wink:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

No i wyszło na moje :)
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

A niech was wy we dwoch napisaliscie tu az tyle postow no ja nie moge ,a ty RED Kai masz juz o 70 postow wiecej niz wczoraj , ty Master Robin tez nie proznojesz .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Wolak pisze:A niech was wy we dwoch napisaliscie tu az tyle postow no ja nie moge ,a ty RED Kai masz juz o 70 postow wiecej niz wczoraj , ty Master Robin tez nie proznojesz .
Jak byś chciał wiedzieć to brakuje mi 5 postów żeby być USSJ4 :P
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Kurde jestes szybki dzisiaj masz rekord ilosci postow ,a ja na razie przystopowalem bo nie mam zbyt wielu mysli w tej chwili.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Ja tesz mam dużo postów prawda Wolak
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

To nie ma watpliowsci Master ,w porownaniu z tym co bylo 3 dni temu to postep ogromny , tylko tak dalej Robin .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Masz racje wtedy miałem raptem 100 postów lub mniej
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Masz racje wtedy miałem raptem 100 postów lub mniej
Przed przerwą miałeś 70,to dobry wynik :wink:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Na mój gust to słabiutki wynik naprawde słaby
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
ODPOWIEDZ