Nowe gatunki zwierząt...

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Nie moglem sie powstrzymac mimo ze mowielm ze mnie tu juz nie bedzie ale coz teraz niech ktokolwiek zgadnie to zwierze rzepotein i jeszcze dalbleiw i co teraz ??
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Wolak pisze:Nie moglem sie powstrzymac mimo ze mowielm ze mnie tu juz nie bedzie ale coz teraz niech ktokolwiek zgadnie to zwierze rzepotein i jeszcze dalbleiw i co teraz ??
Ja zgoduje:
rzepotein-żaba i nie mam pojęcia
dalbleiw-diabeł,lew :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Juz ci mowie , przeczytaj od konca i zobacz ,o co chodzilo .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Chodzi o wielbłąda to proste :)
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

I jeszcze jedno zwierze prosze podac mistrzu .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

To jeszcze bardziej proste nietoperz.


A teraz mistrzu zgadnij co to takiego - kopirons
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Dziekuje bardzo dostajesz glowna nagrode w moim konkursie , satysfakcje gwarantowana , albo zwrot pieniedzy.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Chodzi o wielbłąda to proste :)
Skond wiedzałeś :o :?: :?: :?:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

No chyba skorpion lub nie wiem co ?
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Wolak pisze:No chyba skorpion lub nie wiem co ?
No,mi też się tak wydaję :o :wink:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Widzę, że urządziliście sobie offtop...no dobrze, przenoszę dział do "Pogaduch i ogłoszeń". A przy okazji macie tu parę zmutowanych zwierząt, których nazwy możecie poodgadywać:

- koba
- papuś
- wioś
- rekoryb
- tyglew
- mirafa
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Rav trudne to ale spróbuje to zrobić
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
ozak_ssj
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 08, 2005 4:02 pm

Post autor: ozak_ssj »

Rav pisze:Widzę, że urządziliście sobie offtop...no dobrze, przenoszę dział do "Pogaduch i ogłoszeń". A przy okazji macie tu parę zmutowanych zwierząt, których nazwy możecie poodgadywać:

- koba
- papuś
- wioś
- rekoryb
- tyglew
- mirafa
-kobra
-??????
-łoś
-wieloryb(+rekin??)
-tygrys(+lew??)
-??????
http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=377
zarabiaj na czytaniu maili od 5grdo 1zł za jednego maila!!!zarabiaj na poleconych oraz na płatne zapisy i kliki w banerry i linki :D
tego nie możesz przeoczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Tylko rekoryb i tyglew się zgadza.
Wioś to połączenia łosia ale z czym?
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
ozak_ssj
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 08, 2005 4:02 pm

Post autor: ozak_ssj »

aaa... to chodzi o połączenia??
no to troszke pomyśle, moze to będzie prawidłowe :

wilk(+łoś)

dobrze??
http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=377
zarabiaj na czytaniu maili od 5grdo 1zł za jednego maila!!!zarabiaj na poleconych oraz na płatne zapisy i kliki w banerry i linki :D
tego nie możesz przeoczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ