Captain Tsubasa anime co o nim sadzicie ?

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ozak_ssj
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 08, 2005 4:02 pm

Post autor: ozak_ssj »

nigdy nie słyszałem o tym anime ale gdybym obejżał to by mi się napewno spodobało :D


ps.Muminki to anime ?? no to ide oglądać(to żart nigdy nie lubiałem muminków bo nie podobały mi się ich ryje :P )
http://www.cash-4you.org/site/index.php?refid=377
zarabiaj na czytaniu maili od 5grdo 1zł za jednego maila!!!zarabiaj na poleconych oraz na płatne zapisy i kliki w banerry i linki :D
tego nie możesz przeoczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

to była jedna z moich pięciu ulubionych anime
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

nie oglądałem ale ściągne z torrenty słyszałęm o tym anime dużo dobrego
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A przypominam sobie , CT bylo na RTL2 , to byla ta druga seria , pamietam , czesto jak wracalem ze szkoly chodzilem do kuzynki to ogladac :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Vexeta
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: wt gru 27, 2005 7:22 pm

Post autor: Vexeta »

Ach te znikajace bramki za horyzontem i bieganie przez pol boiska ktore trwalo ze 2 odcinki i to skakanie po slupkach i poprzeczkach po prostu polaczenie DB z pilka nozna (jesli chodzi o "moce" zawodnikow z Tsubasy) :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Bardzo fajne anime. Jedno z moich ulubionych. Proponuję ten temat przeniesc do Anime.
Obrazek
ODPOWIEDZ