Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
kgdaro
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 21 Rejestracja: wt gru 20, 2005 5:04 pm
Post
autor: kgdaro » wt gru 20, 2005 6:45 pm
Prosze oto moja strona o DB...
http://gtcenter.ovh.org/
Mam dwie strony :d jeah.
A ta strona jak Wam się podoba ?
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » wt gru 20, 2005 6:56 pm
Ładny styl naprawdę mi się podoba .Kolorystyka jest naprawdę świetna i klimatyczna (lubię ciemność lekką ).Można by ją jeszcze bardziej rozbudować i będzie super .
Uwertura...
kgdaro
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 21 Rejestracja: wt gru 20, 2005 5:04 pm
Post
autor: kgdaro » wt gru 20, 2005 7:05 pm
Wy mi jesteście potrzebni do jej rozbudowania, potrzebuje rozgłosu...
Upy będą dodawane regularne pracuje nad 'UPem pod choinke'
Jeżeli ktoś jest chętny do pracy w redakcji, zapraszam, wymagamy systematyczności. Dzięki że Ci się podoba.
Maciej
SSJ 5
Posty: 883 Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P
Post
autor: Maciej » wt gru 20, 2005 7:49 pm
Stary dobra witrynka.Mało info dość.Jak chcesz to ci trochę porobie.Bez wchodzenia do redakcji...
Fight.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » wt gru 20, 2005 7:51 pm
stronka nienajgorsza ale i tak mi się podoba bo dopiero się rozwija
Bart
SSJ 5
Posty: 580 Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Bart » wt gru 20, 2005 9:00 pm
Jak na nową stronke to całkiem niezła jest, mogły by być ciut ciemniejsze kolory, aleto jest rzecz gustu