GTCenter

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kgdaro
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 20, 2005 5:04 pm

GTCenter

Post autor: kgdaro »

Prosze oto moja strona o DB...
http://gtcenter.ovh.org/

Mam dwie strony :d jeah.
A ta strona jak Wam się podoba ?
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Ładny styl naprawdę mi się podoba .Kolorystyka jest naprawdę świetna i klimatyczna (lubię ciemność lekką ).Można by ją jeszcze bardziej rozbudować i będzie super .
Uwertura...

Obrazek
kgdaro
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 20, 2005 5:04 pm

Post autor: kgdaro »

Wy mi jesteście potrzebni do jej rozbudowania, potrzebuje rozgłosu...
Upy będą dodawane regularne pracuje nad 'UPem pod choinke'
Jeżeli ktoś jest chętny do pracy w redakcji, zapraszam, wymagamy systematyczności. Dzięki że Ci się podoba.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Stary dobra witrynka.Mało info dość.Jak chcesz to ci trochę porobie.Bez wchodzenia do redakcji...
Fight.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

stronka nienajgorsza ale i tak mi się podoba bo dopiero się rozwija
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Jak na nową stronke to całkiem niezła jest, mogły by być ciut ciemniejsze kolory, aleto jest rzecz gustu :)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
ODPOWIEDZ