Fuzje i fan postacie
Moderator: Moderatorzy
- Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Fajowa postaci dae daje ci 5+ 
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Imie Nazwiko: Szpaner
Charakter: Zły
Bio: Wychowałem się na Trtus, małej planecie w północnej galaktyce. Mieszkańcy tego skrawka wszechświata są niscy, mają spiczaste uszy i duże zielone oczy. To mnie od nich odrużniało. Od dziecka byłem dość wysoki, miałem średinej długości włosy, gdy oni nie mieli ich w ogóle. Wychowałem się na ulicach tej piaszczystej planety. Nie znam swego prawdziwego imienia, Szpaner wzieło sie z tego ze musiałem robić różne sztuczki by dostać pożywienie. Gdy miałem już z około 43 cykle (Czyli 17 lat) oddaliłem się od miasta. Na pustkowiu znalazłem dziwną kulę. Był to statek kosmiczyny. Gdy się przybliżyłem oślepił mnie snop jasnego światła. Jakby w podświadomości usłyszałem głos. Dowiedziałem się od niego kim naprawdę jestem. Nazywam się Toter, jestem Sayianinem. Zostałem tu wysłany by zawładnąć planetą. Jednak mój poziom mocy był na tyle niski a agresywność prawie zerowa, że nie potrafiłem nikogo skrzywdzić. Maszyna obudziała we mnie moc. Zacząłęm świecić i poczułem coś w sobie. Siłę. Jakoś intuicyjnie wiedziałem jak się walczy. Szybko rozprawiłem się z mieszkańcami tej planety. Zostawiłem tylko kilku naukowców którzy zbudowali dla mnie statek kosmiczyny. Od jednego starca z Drut nauczyłem się sztuki lewitacji. Jest to jedyna osoba której nie zabiłem, nauczył mnie on wielu cennych sztuczek. Nawet ataków...jak on to nazwał...ki. Oszczędziłem całą jego planete. Jednak dalej nie znam litości. Musze się więcej dowiedzeć o Sayianinach.
Charakter: Zły
Bio: Wychowałem się na Trtus, małej planecie w północnej galaktyce. Mieszkańcy tego skrawka wszechświata są niscy, mają spiczaste uszy i duże zielone oczy. To mnie od nich odrużniało. Od dziecka byłem dość wysoki, miałem średinej długości włosy, gdy oni nie mieli ich w ogóle. Wychowałem się na ulicach tej piaszczystej planety. Nie znam swego prawdziwego imienia, Szpaner wzieło sie z tego ze musiałem robić różne sztuczki by dostać pożywienie. Gdy miałem już z około 43 cykle (Czyli 17 lat) oddaliłem się od miasta. Na pustkowiu znalazłem dziwną kulę. Był to statek kosmiczyny. Gdy się przybliżyłem oślepił mnie snop jasnego światła. Jakby w podświadomości usłyszałem głos. Dowiedziałem się od niego kim naprawdę jestem. Nazywam się Toter, jestem Sayianinem. Zostałem tu wysłany by zawładnąć planetą. Jednak mój poziom mocy był na tyle niski a agresywność prawie zerowa, że nie potrafiłem nikogo skrzywdzić. Maszyna obudziała we mnie moc. Zacząłęm świecić i poczułem coś w sobie. Siłę. Jakoś intuicyjnie wiedziałem jak się walczy. Szybko rozprawiłem się z mieszkańcami tej planety. Zostawiłem tylko kilku naukowców którzy zbudowali dla mnie statek kosmiczyny. Od jednego starca z Drut nauczyłem się sztuki lewitacji. Jest to jedyna osoba której nie zabiłem, nauczył mnie on wielu cennych sztuczek. Nawet ataków...jak on to nazwał...ki. Oszczędziłem całą jego planete. Jednak dalej nie znam litości. Musze się więcej dowiedzeć o Sayianinach.
- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ale ja juz zrobilem Faceset ciebie!Dragon Fist pisze:czy ow osoba zrobi dla mnie te facesety...
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
1.NoDidix pisze:Hehe....gdyby podzielić solidnie solidną pracę BH ,to możnaby ją zamieścić w Funcornerze....co nie?
2.Fan Cornerze , nie Fun Cornerze!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Nie lubie pojecia praca ale jesli chodzi o danie tego co daja fani , np. Didix Ball , to ok (?)Dragon Fist pisze:Teraz będziemy czekali, żeby jego "praca" znalazła tam swoje miejsce.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019


