Nowy dział tematyczny .

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Czy chcesz na forum dział ANIME ?

Tak
9
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Nowy dział tematyczny .

Post autor: Wolak »

Witam .

Pojawiły się propozycje odnośnie zagadek tematycznych dotyczącyh różnych seriali .Zapewne wielu z was chciało by pogadać o jakimś anime ,ale brakuje stosownego do tego działu poświęconego tylko dla anime .Proponuję ,żeby Rav wprowadził dział ANIME ,gdzie mozna by spokojnie zakładać setki temtów dotyczącyh róznych anime .Sam Dragon Ball nie wystarczy ,bo w końcu się wyczerpały pomysły .Pokemony ,Captain Tsubasa i wiele wiele innych o których mozna by pogadac .Liczę na głosy za takim działem .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Mysle ze to dobry pomysl, trzeba cos w tym stylu rozpoczac, zeby miec okazje do rozmow na rozne tematy. To moze jeszcze bardziej ozywic forum i bedzie duuuzo postow i nigdy w sumie nie upadnie, jesli tacy userzy jak my bedziemy nadal na forum :]
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

No dział sie przyda, bo będzie można pogłębić wiedze o anime o których sie tylko słyszało, lub widziało sie tylko kilka razy. I przy okazji forum sie bardziej rozrusza :)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
ODPOWIEDZ