CD Action

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Na mój gust cd-Action jest najlepszym czasopismem. :D
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete :wink:
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Thales pisze:CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete :wink:
No czy ja wiem :evil: , ostatnio przez długi czas dawali fajne gierki :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

rudi92 pisze:
Thales pisze:CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete :wink:
No czy ja wiem :evil: , ostatnio przez dłógi czas dawali fajne gierki :twisted:
moze dla ciebie ale nie dla mnie :P
Nawet jesli dawali "faje" gry to po pewnym czasie wróca do bubli :?
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Thales pisze:
rudi92 pisze:
Thales pisze:CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete :wink:
No czy ja wiem :evil: , ostatnio przez dłógi czas dawali fajne gierki :twisted:
moze dla ciebie ale nie dla mnie :P
Nawet jesli dawali "faje" gry to po pewnym czasie wróca do bubli :?
Mam wielką nadzieje że nie. Wprawdzie kiedyś dawali buble ale teraz tego robić nie będą :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

CD Action jest jest najlepszym czasopismem na swiecie o tematyce PC po prostu Polska rzadzi ,jak widac ogolnie to nie kupuje tej gazety bo mam ja gdzies czytam u kolegi , a jesli chce znac zapowiedzi , nowe giey to se piraty sciagam .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

fajna gazeta była za droga ale teraz z taniała
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

znaczy fajna bo gruba i jest co poczytać a zła dlatego że gówna mają a nie gry
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

no gry to jedna wielka lipa
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

To jest czasopismo ,więc nie może mieć fajnych gier .Jeśli by dawali fajne gry to cena wynosiłaby 100 zł +cena gazety .
Uwertura...

Obrazek
ODPOWIEDZ