Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177 Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Master Robin » pt cze 17, 2005 7:47 pm
Na mój gust cd-Action jest najlepszym czasopismem.
Thales
Oozaru
Posty: 48 Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm
Post
autor: Thales » sob cze 18, 2005 3:02 pm
CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » sob cze 18, 2005 3:04 pm
Thales pisze: CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete
No czy ja wiem
, ostatnio przez długi czas dawali fajne gierki
Thales
Oozaru
Posty: 48 Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm
Post
autor: Thales » sob cze 18, 2005 3:05 pm
rudi92 pisze: Thales pisze: CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete
No czy ja wiem
, ostatnio przez dłógi czas dawali fajne gierki
moze dla ciebie ale nie dla mnie
Nawet jesli dawali "faje" gry to po pewnym czasie wróca do bubli
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » sob cze 18, 2005 3:09 pm
Thales pisze: rudi92 pisze: Thales pisze: CDA jest kiepski...Niektóre numery potrafia zaskoczyc grami, textami ale to na krótka mete
No czy ja wiem
, ostatnio przez dłógi czas dawali fajne gierki
moze dla ciebie ale nie dla mnie
Nawet jesli dawali "faje" gry to po pewnym czasie wróca do bubli
Mam wielką nadzieje że nie. Wprawdzie kiedyś dawali buble ale teraz tego robić nie będą
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pn sie 01, 2005 12:39 pm
CD Action jest jest najlepszym czasopismem na swiecie o tematyce PC po prostu Polska rzadzi ,jak widac ogolnie to nie kupuje tej gazety bo mam ja gdzies czytam u kolegi , a jesli chce znac zapowiedzi , nowe giey to se piraty sciagam .
Uwertura...
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » czw gru 22, 2005 10:17 pm
fajna gazeta była za droga ale teraz z taniała
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw gru 22, 2005 10:18 pm
znaczy fajna bo gruba i jest co poczytać a zła dlatego że gówna mają a nie gry
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » czw gru 22, 2005 10:20 pm
no gry to jedna wielka lipa
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pt gru 23, 2005 1:12 am
To jest czasopismo ,więc nie może mieć fajnych gier .Jeśli by dawali fajne gry to cena wynosiłaby 100 zł +cena gazety .
Uwertura...