(Kolejnosc osob w + i - jest losowa)
+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
PP3088 - Robi sie milszy
Kris - Robi sie milszy dla mnie tez
Rafal - Wladca tego forum , mimo bycia "milym" , ukrywa swoja prawdziwa nature
Astarot - Za fajne fanarty zrobione przez siebie (szczegolnie Bardock)
Maciek (Krova) - Stary dobry kolega znamy sie z forum USSJ
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB
-
Bart(ek) - Diabel z tego forum
Razz - Jednym slowem N00b , i lamie zasade Krystiana
N00by z forum Bardocka co daja tematy ze nie moga wejsc do dzialu "Chars" - Wiekszych debilow od was nie widzialem
Bobercik pisze: -
Groku - zniknął
stray, dobry Groku kun ma wrócić
Ostatnia wizyta: Wczoraj (8 maja) 22:43
Noob to taki ktoś, kto nie zna się na czymś/nie umie czegoś mimo powtarzania mu w kółko
No i to pasuje do ciebie , w pytaniu twoim czemu ksiezyc wrocil w DBZ odpowiedziales dopiero jak Robert napisal mimo iz ci napisalem juz wczesniej!
no ladnie... czyli juz wszyscy o mnie zapomnieli?
A Maciek kun czesc , dawno cie nie bylo , dodaje wiec ciebie i Bardocka do listy