http://pl.goalunited.org/

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia

Post autor: Dyninio »

A ja wygralem z gosciem z pierwszego miesca 3:2 i prowadze w lidze :D
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Wiem że trzeba mieć konto premium! xD
jestem 4 w lidze i raczej przejde na następnej :D
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Tak jak mówiłem gram w hatrica to też jest menadzer piłkarski i można stworzyci strone klubową oto i ona:


http://www.ht-arena.com/adrianowo/?page=news
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

jessss
zarejestrowałem się xD
klub Bełt Baraki
Menedżer AcerMorte
jak ktoś chce na sparing czy coś to zapraszam

i mam pytanie:
czy mogę mieć więcej sponsorów niż jeden?

ha xD pierwszy mecz wygrany xD 4:3 wygrałem xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Yeah xD:D Wreszcię wygrałem mecz :D z Czesiopolska xD :D 5:3 :D

Jakby co Nankatsu Densetsu xD :D Klub mozemy zagrac spara:D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Kris pisze: Jakby co Nankatsu Densetsu xD :D Klub mozemy zagrac spara:D
Hmmm Pokonam Kolege w Sparingu To Odrazu Ci Daję Wyzwanie :D Pamiętajcie Mój Klub TO : kingus town :D
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

ha wyzwałem Krisa xD
na mecza towarzyskiego xD
zobaczymy jak pójdzie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Ja również moge z kimś zagrać mecz towarzyski! :D Chętni niech tu piszą! :D
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Mam Takie Pytanie BO Dzisiaj Mam MEcz Dokładnie JEszcze Trwa Ale Jak Daje na LIVE TICKER
To Pisze Mi że Nasz Reporter Nie DOtarł Jeszcze Na Miejsce itd.Czy Wy Też Tak MAcie ??
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

NIe mój właśnie trwa i "widze" poczyniania i informacje o drużynie i akcjach :D czyli wszystko normalnie.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Kris pisze:NIe mój właśnie trwa i "widze" poczyniania i informacje o drużynie i akcjach :D czyli wszystko normalnie.
Kurde ;/ Mój Ma Już 60 min I Dalej Tak Pisze ;/ Może Tak Jest Żeby Dodać Realizmu Troche xD ALe Ja Gram u SIebie na Stadionie TO Jak Utknoł w Korkach ?? xD
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

AnimKing pisze:Kris napisał/a:
NIe mój właśnie trwa i "widze" poczyniania i informacje o drużynie i akcjach czyli wszystko normalnie.


Kurde ;/ Mój Ma Już 60 min I Dalej Tak Pisze ;/ Może Tak Jest Żeby Dodać Realizmu Troche xD ALe Ja Gram u SIebie na Stadionie TO Jak Utknoł w Korkach ?? xD
Wtf xD :D Ha.

Nie no może poprostu za dużo w tym momencie jest meczy prowadzone i żaden nie jest wolny xD albo zaspał xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

mecz wygrany
nazwa zmieniona
teraz klub nazwałem Fatum United xD
lepiej brzmi xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Ej Acer grasz towarzyskiego? :D
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

filip_3521 pisze:Ej Acer grasz towarzyskiego? :D
Na razie nie mogę, niedługo gram z Krisem (10.04.07) potem z AnimKingiem (dokładnie nie wiem), więc to trochę potrwa xD ale jak będzie termin to chętnie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
ODPOWIEDZ