Mam Takie Pytanie BO Dzisiaj Mam MEcz Dokładnie JEszcze Trwa Ale Jak Daje na LIVE TICKER
To Pisze Mi że Nasz Reporter Nie DOtarł Jeszcze Na Miejsce itd.Czy Wy Też Tak MAcie ??
Kris pisze:NIe mój właśnie trwa i "widze" poczyniania i informacje o drużynie i akcjach czyli wszystko normalnie.
Kurde ;/ Mój Ma Już 60 min I Dalej Tak Pisze ;/ Może Tak Jest Żeby Dodać Realizmu Troche xD ALe Ja Gram u SIebie na Stadionie TO Jak Utknoł w Korkach ?? xD
AnimKing pisze:Kris napisał/a:
NIe mój właśnie trwa i "widze" poczyniania i informacje o drużynie i akcjach czyli wszystko normalnie.
Kurde ;/ Mój Ma Już 60 min I Dalej Tak Pisze ;/ Może Tak Jest Żeby Dodać Realizmu Troche xD ALe Ja Gram u SIebie na Stadionie TO Jak Utknoł w Korkach ?? xD
Wtf xD Ha.
Nie no może poprostu za dużo w tym momencie jest meczy prowadzone i żaden nie jest wolny xD albo zaspał xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Na razie nie mogę, niedługo gram z Krisem (10.04.07) potem z AnimKingiem (dokładnie nie wiem), więc to trochę potrwa xD ale jak będzie termin to chętnie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy