Wole Zarbona, w końcu to prawa ręka władcy frezera...Był bardzo silny i wierny swemu panu. Niestety denerwowało mnie w nim to ze za bardzo się podlizywał, zarówno jak i o wiele słabszy i brzydszy od niego Dodoria. Był słabszy, lecz inteligentniejszy i mądrzejszy od najsilniejszego oddziału Freezy, Ginyu Force...Głos na Zarbona.
Obu lubie, ale wole Zarbona...Fajnie wygląda w zbroji i płaszczu. Dodoria tez ma inną zbroje niz wszyscy i ma fajny atak, promien Ki z ust...Zarbon miał tez fajną przemiane, ale lepiej wygląda w podstawowej formie...Był wierny Freeziei sie podlizywał, to mnie troche denerwowało, ale i tak go lubie