Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
filip_3521 pisze:MILAM wiwat MILAM WYGRA!!
milam...? ;F
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Dobra, spadam na mecz
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
2:1 T_T
Ale Liverpool był lepszy, niestety liczą się bramki, nie gra.
.
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Dokładnie, ale w końcówce myślałem ze wyrównają...