Wakacje 2007

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Może do Polski pojadę bo mieszkam we Francji.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ja moze do Londynu ^^. Juz bylem ale co tam :wink: . Moze tez gdzies nad polskie morze... Napewno na 2 czy tam 3 sluby :smile: (juz nawet nie pamietam gdzie i kiedy). Ogolnie nie mam nic zaplanowanego co do dnia i godziny :neutral: . Sie zobaczy na wakacjach :razz: :cool:

edit

no i wyszlo na to, ze chyba nigdzie nie pojechalem XD, a takie aspiracje mialem ;/
Ostatnio zmieniony czw lip 03, 2008 6:19 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Treyu
SSJ 2
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 26, 2007 6:51 pm

Post autor: Treyu »

Heh niedługo mam interview w sprawie wizy emigracyjnej do stanów, więc tam się raczej wybiore :P hmm może raczej powiem, że to pewne... :D chyba tylko do USA bo nie widzę sensu gdzie indziej się wybierać... będę tam przez całe wakacje, albo dłużej...
Obrazek
ODPOWIEDZ