Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » śr cze 27, 2007 7:03 pm
Proponuje rysowane "stickman'y"...
O oohhh Gunther you're so sexy!
Wego
SSJ 4
Posty: 297 Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock
Post
autor: Wego » śr cze 27, 2007 7:28 pm
Sygna - wymiary podał ciastek
Temat : Słońce - Gorąca Gwiazda
Pasuje ?
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151 Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am
Post
autor: Dyakou » śr cze 27, 2007 7:47 pm
Sygna 400 x 150. -- edit
Temat: Anime
Ostatnio zmieniony czw cze 28, 2007 8:51 am przez
Dyakou , łącznie zmieniany 1 raz.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr cze 27, 2007 7:48 pm
ok Sygna : all robią sygnę : SYGNY WSZYSCY DO MNIE NA PW !!
Tematyka : Anime
[ Dodano : Sro Cze 27, 2007 9:09 pm ]
Prace do 29 czerwca
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr cze 27, 2007 8:09 pm
A ja mam propozycję,aby ostatni obrazek był każdy to co chce. Będzie ciekawa koncówka, mimo ze trudna do oceny.
.
Wego
SSJ 4
Posty: 297 Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock
Post
autor: Wego » śr cze 27, 2007 8:48 pm
Prac nie podpisujcie zeby nie bylo wybieram tego bo go lubie xP
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr cze 27, 2007 8:51 pm
Mój talent i tak każdy pozna od razu
Jest jakiś termin?
.
Wego
SSJ 4
Posty: 297 Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock
Post
autor: Wego » śr cze 27, 2007 8:56 pm
Kris pisze: Prace do 29 czerwca
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr cze 27, 2007 9:01 pm
Ech...no dobra, wygram! Zapisuje się Wielki Bob xD
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr cze 27, 2007 9:57 pm
Sygna 400 x 50.
o.0 Troche maly rozmiar...
[ Dodano : Sro Cze 27, 2007 11:00 pm ]
I mam jeszcze pytanko czy rozmiar musi byc akurat taki? czy moze byc np minimalnie mniejszy? I czy all msui byc rysowane samemu od zera?
I'll become The King of Pirates!
Wego
SSJ 4
Posty: 297 Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock
Post
autor: Wego » śr cze 27, 2007 10:16 pm
Pitti pisze: Sygna 400 x 50.
o.0 Troche maly rozmiar...
[ Dodano : Sro Cze 27, 2007 11:00 pm ]
I mam jeszcze pytanko czy rozmiar musi byc akurat taki? czy moze byc np minimalnie mniejszy? I czy all msui byc rysowane samemu od zera?
1.400 x 150 - nie rozmiar musi byc taki sam (no chyba ze 10 pix. to powinno przejsc xP)
2.Nie
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw cze 28, 2007 7:43 am
No panowie jednak zmieniam zasady bo nastały pewne "trudności"
1.Ja i jeszcze jedna osoba(ktora nie bierze udzial w tym turnieju) wybieramy temat. Bo będą kłótnie.(bede tez na pierwszych propozycjach sie sugerował)
2. Od następnego razu sie nie podpisujemy !
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Treyu
SSJ 2
Posty: 103 Rejestracja: pt sty 26, 2007 6:51 pm
Post
autor: Treyu » czw cze 28, 2007 10:18 am
Kris pisze: 1.Ja i jeszcze jedna osoba(ktora nie bierze udzial w tym turnieju) wybieramy temat. Bo będą kłótnie.(bede tez na pierwszych propozycjach sie sugerował)
to znaczy, że obecny temat: Anime anulujemy i czekamy na następny, czy nadal jedziemy z tym koksem?
ty bo wiesz... musze się zabrać do pracy xD
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw cze 28, 2007 10:24 am
NIE ! XD , dalej anime
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » czw cze 28, 2007 11:43 am
To good xD Ja już swoją tajną sygnaturkę skończyłem. Nie podpisałem, ale dam podpowiedź- ta najładniejsza jest moja ;D
Nie no, moją prackę rozpoznają bo tylko ja "Tworzę" w paincie
Ale liczę na ostatnie miejsce, dyskwalifikacja byłaby porażką xd
Prace do jutra i jutro wyniki? Czy 30-tego?
.