Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
Chmurki !
Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...pp3088 pisze:Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.Bart pisze:Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...pp3088 pisze:Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicypp3088 pisze:Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.Bart pisze:Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...pp3088 pisze: Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.Bart pisze:ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicypp3088 pisze:Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.Bart pisze: Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krewpp3088 pisze:Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.Bart pisze:ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicypp3088 pisze: Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowegoBart pisze:dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krewpp3088 pisze:Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.Bart pisze: ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicy
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>pp3088 pisze:Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowegoBart pisze:dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krewpp3088 pisze: Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.Bart pisze:nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>pp3088 pisze:Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowegoBart pisze: dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krew
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....pp3088 pisze:Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.Bart pisze:nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>pp3088 pisze: Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowego
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.Bart pisze:pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....pp3088 pisze:Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.Bart pisze: nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimipp3088 pisze:Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.Bart pisze:pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....pp3088 pisze: Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.Bart pisze:w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimipp3088 pisze:Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.Bart pisze: pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
nie wszystko bo Twojego sie brzydzipp3088 pisze:Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.Bart pisze:w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimipp3088 pisze: Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Mówi, czy trzyma głowe? Opanuj się, wyciągnij rękę z gaci i ochłoń.Bart pisze:nie wszystko bo Twojego sie brzydzipp3088 pisze:Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.Bart pisze: w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimiale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary
mówi że jakiś zapleśniały i cały taki siny....
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*