Nowe wybory - pomysł dobry czy zły?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Polityka to poważny temat?!Pewnie tak ale nie w tym kraju dlatego pp3088 ma racje ze młodzież powinna zainteresować się polityką gdyż inaczej każdy kto będzie mógł wyjedzie z tego państwa.Obecny rząd i prawo jest pożal się boże.Zus okrada ludzi z pieniędzy przepisy prawne są absurdalne,Podatki są za wysokie i wymyślane są coraz głupsze aby zasilić budżet państwa(normalnie nobla temu kto chiał wprowadzić podatek od brudnego samochodu i podatek od antykoncepcji).Państwo jest cholernie zadłużone a politycy zamiast zajmować się ważnymi sprawami zajmują się lustracją i jakimiś Cba.(Na tej kartce lustracyjnej jak by mi przysłali to bym im napisał pocałujcie mnie niekoniecznie w wiadomo co).Jednym słowem żyjemy w państwie absurdu i idiotyzmu.Dobrze ze chociaż Okocim jest tylko dla Orłów
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

pp3088 pisze:Zresztą do czego prowadzą wie każdy. Do wojny, ludobójstwa i wywyższania swojej rasy.
To są skutki uboczne. Ja mówię o samej esencji nacjonalizmu i dyktatury, ale nieważne. Miałem o tym nie pisać.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Arti pisze:ale nieważne. Miałem o tym nie pisać.
Oj Arti, Arti... Moze to ja jestem przewraziliony jesli chodzi o twoje posty, ale ja tu widze taki przekaz: "wiem wiecej od was, widze wiecej, rozumiem wiecej. nie bede wam tlumaczyl, bo nie jestescie w stanie tego zrozumiec waszymi malymi mozdzkami"

Mundurki... co w tym zlego? Akurat tutaj - wszystko mi jedno. Wiadomo, ze we wszystkich szanujacych sie szkolach mundurki byly noszone od zawsze i tak zostanie.

Lewica, prawica - nie widze roznicy. Za to widze co sie teraz wyprawia na arenie miedzynarodowej i nie podoba mi sie to ani troche. Jak w ogole mozna dyskutowac o tarczy antyrakietowej dla USA, ktora my mamy utrzymywac z wlasnej kieszeni (tak, MY, podatnicy), zarazem narazajac nasz kraj na ataki ze strony wschodnich terrorystow, a takze niezadowolenie innych panstw, miedzy innymi Rosji. Trzy pieczenie na jednym ogniu, gratulacje dla naszych politykow, oby tak dalej!

Jestem bardzo tolerancyjny, ale glowa panstwa to nie miejsce dla pana K. Prezydent, ktory do wygloszenia przemowienia potrzebuje podestu, bo nie siega do mikrofonu (ba, nawet zza skrzyni nie wystaje) jest posmiewiskiem. Jak widac ludzie nie rozumieja, ze on wlasnie reprezentuje Polskę. W takiej na przyklad Ameryce, obywatele doskonale wiedza, ze ludzie u wladzy powinni sie dobrze prezentowac. Nie mam do Amerykanow szacunku, bo statystyczny mieszkaniec USA to kompletny debil i jest prawdopodobne, ze glosuja na znanych ludzi, bo nie mysla nad tym co robia. Ale robia dobrze, wybor aktora na prezydenta to w gruncie rzeczy swietne posuniecie: dobrze sie prezentuje i potrafi klamac.

Nowe wybory zmienia bardzo duzo (oby...), bo ja na pewno wybieram sie do urny.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:Nie mam do Amerykanow szacunku, bo statystyczny mieszkaniec USA to kompletny debil i jest prawdopodobne, ze glosuja na znanych ludzi, bo nie mysla nad tym co robia.
I bardzo dobrze, bo Amerykanie to wyjątkowi głupcy. Pewien Australijczyk przeprowadził ankietę wśród przechodzinich. Zaprezentuję kawałek:
-Do you know who is Kofi Anaan?
-Koffe? I like.
Przypomne, że był to przewodniczący ONZ.
Kolejna kompromitacja, facet pytany o terrorystów wskazuje na Australie i mówi: fuck them all. Kolejny wskazał Francję :roll: Ile było wojen? 3 ! Jaka była 3? Ta w Wietnamie -.- . Kretyni i tyle. Oni od najmłodszych lat mają nauczane, że pomimo, że jest się brzydkim, głupim czy grubym, to należy się cieszyć bo jest się Amerykaninem.
krova pisze:Mundurki... co w tym zlego? Akurat tutaj - wszystko mi jedno. Wiadomo, ze we wszystkich szanujacych sie szkolach mundurki byly noszone od zawsze i tak zostanie.
A co w tym dobrego. Hmm, ale ja nie chodzę do "szanującej" się szkoły. A tak bez żartów, to nic nie wnoszą.
krova pisze:Oj Arti, Arti... Moze to ja jestem przewraziliony jesli chodzi o twoje posty, ale ja tu widze taki przekaz: "wiem wiecej od was, widze wiecej, rozumiem wiecej. nie bede wam tlumaczyl, bo nie jestescie w stanie tego zrozumiec waszymi malymi mozdzkami"
Nietylko Ty masz takie wrażenie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

pp3088 pisze:
krova pisze:Oj Arti, Arti... Moze to ja jestem przewraziliony jesli chodzi o twoje posty, ale ja tu widze taki przekaz: "wiem wiecej od was, widze wiecej, rozumiem wiecej. nie bede wam tlumaczyl, bo nie jestescie w stanie tego zrozumiec waszymi malymi mozdzkami"
Nietylko Ty masz takie wrażenie.
O co Wam chodzi? Chyba rzeczywiście jesteście przewrażliwieni albo szukacie zadymy. Ja tylko wypisuję moje myśli i opinie.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Wlasnie chodzi o to Arti, ze ich nie wypisujesz... Dlaczego? Bo nie chce ci sie meczyc palcow nad klawiatura? Watpie... Wytlumacz, chetnie poczytam.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
ODPOWIEDZ