Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
Gutek
SSJ 3
Posty: 183 Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm
Post
autor: Gutek » ndz kwie 17, 2005 4:30 pm
rudi92 pisze: Ta , ale Roman Goral , nadal zyje (niestety)
Roman Goral a kto to ?
Roman Góral to ojciec BH, nałogowy pijak
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » ndz kwie 17, 2005 4:33 pm
Acha fajnie, a to musze się przyznać nie wiedziałem.
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » ndz kwie 17, 2005 4:41 pm
Dobra , romana narazie nie ma w polsce , więc nie musimi sie nim przejmować
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Gutek
SSJ 3
Posty: 183 Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm
Post
autor: Gutek » ndz kwie 17, 2005 4:47 pm
BH Ouji pisze: Dobra , romana narazie nie ma w polsce , więc nie musimi sie nim przejmować
Heh to masz zaje biscie BH kun, moj stary niestety jest w domu
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » ndz kwie 17, 2005 4:55 pm
A mój niestety nieżyje a szkoda.
Gutek
SSJ 3
Posty: 183 Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm
Post
autor: Gutek » ndz kwie 17, 2005 4:57 pm
rudi92 pisze: A mój niestety nieżyje a szkoda.
No tez szkoda, wiadomo, ze kazdy ma inne odczucia - BH nienawidzi ojca bo mu marnuje zycie, a ja swojego niecierpie po prostu, ale tylko wtedy gdy mi wypomina kompa lub szkole
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » ndz kwie 17, 2005 5:02 pm
Moja mama (umarł jak miałem 4lata) mi opowiadała że mÓ j tada był fajn.
Ale co było mineło nie odchodźmy od tematu Alkocholu.
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » ndz kwie 17, 2005 5:18 pm
rudi92 pisze: Moja mama (umarł jak miałem 4lata) mi opowiadała że mÓ j tada był fajny.
Jesteś jak Tronk , stracić ojca w młodym wieku
, ja nienawidze ojców gdyż większość ich pije alkohol (ale niektórzy sa nawet fajny , jak mój krzesny tata i Bardock
) , mamy rzadko piją alkohol
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » ndz kwie 17, 2005 5:28 pm
No czy ja wiem mamy też piją alkochol ale z umiarem.
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » ndz kwie 17, 2005 5:52 pm
Heh. Mój tata czasem sobie wypił i był ubaw. Śpiewał piosenki(dico polo
) ,kase mi dawał ale to żadkość aby sie upił. Swojego ojca nie widziałem jak skończyłem 7 lat
.
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » pn kwie 18, 2005 8:50 pm
No nie wiem czy powinieneś się cieszyć ale jak chcesz.
Gutek
SSJ 3
Posty: 183 Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm
Post
autor: Gutek » wt kwie 19, 2005 12:05 pm
Moj ojciec ani razu nie byl pijany...! nigdy go nie widzialem w takim stanie, matka mowila ze nie byl
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216 Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:
Post
autor: Atom » wt kwie 19, 2005 2:07 pm
A ja powiem tak.... nieważne kim by był mój ojciec traktował bym go jako ojca :]
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » czw kwie 21, 2005 8:54 pm
Ja również ( Fajnie przeszliśmy z tematu czy alkochol jest dobry czy nie do tematu ojciec alkocholik ).
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » pt kwie 22, 2005 1:44 pm
Ja tam se goolne z qmplami ale zadko nie rajci mnie to:/ Ostatni raz na sylwka to prawie 5 miechow^^