Nowy uklad sloneczny

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

To wytłumacz mi różnicę między układem planetarnym a słonecznym bo jak dla mnie to jest to to samo :neutral: .
Niektóre układy słoneczne mają układy planetarne tak ?
Edit : teraz to ty źle zrozumiałeś. Jest to układ słoneczny przy którym wykryto układ planetarny :twisted: .
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

ale dalej nie podales mi cytatu ktory pokazuje ze ten uklad jest sloneczny. Ja tam przeczytalem ze gwiazda PODOBNA do slonca zostala odkryta przy ktorej odnaleziono uklad planetarny. Ale nigdzie nie nazywaja go ukladem slonecznym
Obrazek
Awatar użytkownika
Taisuke
USSJ
Posty: 97
Rejestracja: sob sty 12, 2008 5:04 pm
Lokalizacja: Z plemnika xD

Post autor: Taisuke »

Dobra, tworze wam (nierealną) opinie:
Ten drugi układ słoneczny, to wszyscy Ci co se umarli xD czyli poszli se tam jako duchy, a jak? Przez "Białe światło" które widzieli xD ... nie no Joke
Możliwe, że bardzo dawno, podczas popsucia dinozaurów, to nie był meteoryt pukający w ziemie, tylko jakieś coś co zrobiło najazd na nasz układ słoneczny, że zrobiło sie kopiowanie, no i sie zaczeliśmy od nowa rozwijać, cyk, pyk, myk i jakieś mega UFO jest autorem i tera robi badania nad tym, tam jest inaczej i tu, nic nie może być takie same. Najlepiej by było gdyby to był świat anime, a oni anime nazywają nasz real świat :cool: :grin:

Matko...lol :D //Rav
Ostatnio zmieniony sob lut 16, 2008 12:15 am przez Taisuke, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

nom i tam wszedzie komorczaki i changelingi sobie spaceruja zamiast dinozaurow <debil> ale mozliwe ze ziarnko prawdy w tym co mowisz jest :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

To tylko kwestia czasu aż nas zaatakują xD
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

MeTeO* pisze:To tylko kwestia czasu aż nas zaatakują xD
A kto bedzie bronic Ziemi? Userzy SSJP :P.
BH ich rozwali BIG BANGIEM!!!
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Szczerze mówiąc mam to gdzieś ;)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Żal :???: Chaelingi i Komórczaki :neutral: głupi jesteście? Każdy wie że w innej galaktyce czają się na nas Chominidy!!!


A co do tematu, stanowisko mam podobne do Arti'ego xD
Obrazek
ODPOWIEDZ