Zamiast do Krakowa, to do mnie wpadaj, będzie grubszy free i lepsza zabawa. ;]Bobercik pisze:Można kiedyś się zgadać ekipą na skajpie i napiergadać ile wlezie. W ogóle co wy na to, żeby zrobić taki turniej naprawdę, a nie pisać teksty przez 3 dni, które nazywamy potem "freestyle".
Niezły polew by był i może jakieś fajne bitwy.
Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
Freestyle
Moderator: Moderatorzy
- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
OSTRego do Teta nie ma co porównywać, bo OSTRy moe battluje już f pytę czasu. W sumie nie wiem który lepszy, w takim true wolnym stylu chyba OSTRy, ale jakby im przyszło walczyć, to chyba jednak stawiam na Teta.
Edit: Stwierdzam, że właśnie się sam hipokryzuję xD
Co do walk - wybiorę się, jak będzie jakaś w Koninie. Gdzie indziej póki co chyba nie mam co liczyć że mi pozwoli mama. xD
Edit: Stwierdzam, że właśnie się sam hipokryzuję xD
Co do walk - wybiorę się, jak będzie jakaś w Koninie. Gdzie indziej póki co chyba nie mam co liczyć że mi pozwoli mama. xD
.




