Freestyle

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Bobercik pisze:Można kiedyś się zgadać ekipą na skajpie i napiergadać ile wlezie. W ogóle co wy na to, żeby zrobić taki turniej naprawdę, a nie pisać teksty przez 3 dni, które nazywamy potem "freestyle".
Niezły polew by był i może jakieś fajne bitwy.

Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
Zamiast do Krakowa, to do mnie wpadaj, będzie grubszy free i lepsza zabawa. ;]
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

OSTRego do Teta nie ma co porównywać, bo OSTRy moe battluje już f pytę czasu. W sumie nie wiem który lepszy, w takim true wolnym stylu chyba OSTRy, ale jakby im przyszło walczyć, to chyba jednak stawiam na Teta.
Edit: Stwierdzam, że właśnie się sam hipokryzuję xD

Co do walk - wybiorę się, jak będzie jakaś w Koninie. Gdzie indziej póki co chyba nie mam co liczyć że mi pozwoli mama. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Bobercik pisze:Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
To ja Was pooglądam, og?;3
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nervan pisze:
Bobercik pisze:Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
To ja Was pooglądam, og?;3
Jako widzowie...xD
Obrazek
ODPOWIEDZ