Odnowiony DBZ!!!

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Jejuś, ale komercha. Ciągle jakieś reklamy, zabawek, czegoś. Nawet chyba ciastka reklamowali.
Chociaż ten kamehameha'owiec w 2minucie fajny xD

A co do samego anime - niewiele rozumiem, nie władam biegle japońskim. Mimo wszystko, fajnie sobie do Dragon Balla wrócić ;d
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Macie odcinek 1

http://www.youtube.com/watch?v=O-BoYE9_ ... annel_page
http://www.youtube.com/watch?v=0-fAiLXn ... annel_page
http://www.youtube.com/watch?v=srmJJlzY ... annel_page

Niech to szlag , zostawili filler jak KKRT rozmawia z Chi Chi i jak Gohan jest WTF?

I zeby bylo jeszcze zle , dialogu (Z MANGI) jak Raditz mowi ze Kakarotto zawiodl nie ma , Toei sa dziwni jednak :? Zostawic fillery a usuwac dialogi z mangi? Dziwacy gorszi od Fuckimation

No bynajmiej design KKRTa wyglada jak z Mangi

(Po obejrzeniu)

No myslalem ze bedzie bez fillerow , a zostawili , zal.pl daje 3+
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Odcinek w całości w super jakości:
http://dbpolska.net/online.php?page_id=512

Mimo wszystko nadal nie przypomina to openingu :mad:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Obejrzałem pare minut, grafika cudowna. Szkoda, że nie ma polskich lub angielskich napisów.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Macie zdjecia z odcinka 1 , niestety autorka dala zdjecia ze scen z fillera takze :/

http://bulmanlwall.bu.funpic.org/?img=A ... %20Kai/01/
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Właśnie ściągnąłem pierwszy odnowiony odcinek, czy ktoś wie może czy są do niego jakieś suby?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

WireX pisze:Właśnie ściągnąłem pierwszy odnowiony odcinek, czy ktoś wie może czy są do niego jakieś suby?
Jeszcze nie , ale ignorujac fillery , to mozesz znac sam co mowia , jesli masz tom 17
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

BH Daimaouji pisze:Jeszcze nie , ale ignorujac fillery , to mozesz znac sam co mowia , jesli masz tom 17
Mam wszystkie tomiki, ale nie będę siedział z manga przed monitorem, żeby szukać w tomie co mówią w odcinku :D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jeszcze nie , ale ignorujac fillery , to mozesz znac sam co mowia , jesli masz tom 17
Mam wszystkie tomiki, ale nie będę siedział z manga przed monitorem, żeby szukać w tomie co mówią w odcinku
Lepsze to niz czekanie na suby
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Podoba się wam grafika w odcinku??? Moim zdaniem nie wiele się różni od DBZ spodziewałem się czegoś takiego jak w ostatnim filmie kinowym lub choćby w openingu. :???:

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 11:14 am ]
A tu macie napisy:
http://www.sendspace.pl/file/ALPfl71n/
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Podoba się wam grafika w odcinku??? Moim zdaniem nie wiele się różni od DBZ spodziewałem się czegoś takiego jak w ostatnim filmie kinowym lub choćby w openingu.
Heh , kolejny pseudofan , anyway co do grafiki to dobra , Zbroja Raditza oraz Gi KKRTa i Kuririna jest bardziej jakby byla z mangi , wiec mi to nie przeszkadza

A co do napisow

To sa bledy tam

np.
00:11:44:Więc na planecie zostali jeszcze jacyś ludzie...
00:11:46:A niech cię Kakarotto.
Tego momentu nie ma w tym odcinku
00:20:42:Jaki ojciec taki syn.
A te tlumaczenie jest bezcenne

Hmmm widac autor nie tlumaczyl z mangi , no ale co tam , tylko szkoda ze nie przetlumaczyl tego z Bardockiem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Czy mi sie podoba grafika? Jest przecudowna :D.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

BH Daimaouji pisze: Heh , kolejny pseudofan
Na jakiej podstawie tak mnie oceniłeś???!!! Myślałem że jesteś ok... ale widzę że czasami masz takie odchyły jakbyś nie wiedział co robisz. Więcej się na twój temat nie wypowiadam.

Nowy odcinek DB KAI już we wtorek. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Podlinkujecie, rzecz jasna? ; P Bo ja pewnie zapomnę, że miałem obejrzeć coś. Więc link na forum mile widziany.
Obrazek

.
ODPOWIEDZ