Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
-
Bobercik
- SSJ 5
- Posty: 2940
- Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Bobercik »
krova pisze:Tez uwazam, ze wygral [you].
Nie używaj opcji you, bo doprowadzisz mnie niechcący do orgazmu ;/
-
Taisuke
- USSJ
- Posty: 97
- Rejestracja: sob sty 12, 2008 5:04 pm
- Lokalizacja: Z plemnika xD
Post
autor: Taisuke »
Tez uwazam, ze wygral Taisuke.
Haha, dzięki dzięki. Ale o co chodzi? xd
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
opcja you
-
GokugetaSS6
- SSJ 4+
- Posty: 463
- Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 »
Jak dla mnie to tą walkę wygrał Barney

-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
jak dla mnie rowno, wiec wiekszoscia glosow wygrywa Barni, ale dla mnie to remis. obydwoje cenzura.
I'll become The King of Pirates!
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Gokugeta ty się bawisz jeszcze?
.
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Aha. No to chyba z pozostałych to jeszcze ja z Pytką nie walczyłem. Sędzia daj tematy.
.
-
GokugetaSS6
- SSJ 4+
- Posty: 463
- Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 »
Pitti - Zranione uczucia slumsa
Barney - Zycie slumsa bez uczuc
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
nie chce mi sie, odezwij sie kiedys na gadu to pofristajlujemy jak kiedys, narazie mam wy je ba ne jakos :S
I'll become The King of Pirates!
-
Astarot
- SSJ 5
- Posty: 674
- Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot »
Barnej moze walniemy dogryweczke

Lusacko bo i tak juz wymiotles, a temat idzie w pisdu..
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Spoko może być dogrywka, skoro Pytka nie chce ;d
.
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Zjade was.
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Astarot
- SSJ 5
- Posty: 674
- Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot »
Krisu to jedziesz z Barnim ;]
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Jedź z mną! : D
.