Gracze Szukający Guru

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kyra pisze:
GokugetaSS6 pisze:Ja chce być Najwyższym Gooru!!! :D Zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera PBCH (Polska Banda Czarnych Humanoidów). A jakie są zasady, bo mam wielka wyobraźnie :D
hahahaaha ten jak coś Cenzura haha nie mogę xD
I Ty masz 17 lat?

...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Ja mam ale ty nie masz skoro wszytko bierzesz na serio że mało ci żyłka nie pęknie.... czepiasz się o byle gówno ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Insynuujesz, że twoje wypowiedzi to gówno? : >
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nie, ^^ to że co nie napisze to ty musisz zaraz komentować nie udawaj takiego dorosłego i nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Barni to jeshosfieshhh! : )

Hejka pitty
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kyra pisze:Nie, ^^ to że co nie napisze to ty musisz zaraz komentować nie udawaj takiego dorosłego i nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie
hyhyhy a mi pojechałeś



cześć Maciek : D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Maciek Maćku.

Ej, szukam Guru. O ile go znam, to jako że jutro wolne to dzisiaj gdzieś imprezuje. Możliwe, że jest paręset kilometrów od miejsca swojego zameldowania. Nick: Hellion. Informacje dodatkowe: Niesforna bestia.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

No mi nie powiedzial czy wygralem kasting :( A Smuda wiedzial zanim go nowinowali to jest troche nie fair wobec mnie ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:Maciek Maćku

HYHYHY
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Hyhy.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

hy.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

h.y.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie spamujcie.
Obrazek

.
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

ja jestem nowy, nie ma mnie na liście graczy, mam kartę postaci, szukam krainy. czy jak nie ma mnie na liście graczy a mam kartę postaci to powinienem się martwić? link do karty: http://ssjpower.net/index...=karta&uid=3164
chyba potrzebuje więcej snu.
nie wiecie o co chodzi? spójrzcie na datę postu z godziną.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

słabo z to godzino coś :]
Obrazek
ODPOWIEDZ