Sygnatury
Moderator: Moderatorzy
Tak sobie spojrzałem na te sygny i naprawdę jeśli ktoś nie jest niewidomy to zobaczy potworne piksele na postaciach ,które odstraszają ,chyba ,że ktoś nie wie co to piksel : / i jeszcze ten bijący w oczy aliasing ,tandeta .Nie rozumiem jak można tak cwaniakować o poziomie grafiki ludzi na forum ,skoro dajesz prace ,które są tandetne do bólu ,nieczytelne .Może się czepiam ,ale to jest tylko moje zdanie i wali mnie co sobie ktoś o mnie pomyśli.Kostek pisze:Człowieku albo ty jesteś ślepy albo masz zasłabe okulary.. gdzie tam masz pixele...krova pisze:1. piksele na postaci zabijaja (chyba ze robisz sig dla slepych), fioletowy napis ledwie czytelny, brzydka ramka (np na bialych elementach tla nie ma jej wcale...
2. postac tez ma straszne piksele... oprocz tego lepiej niz praca nr1
Napis Gniewny jest specjalnie wykonany taką techniką.. Na życzenie Gniewusa XD
A taka ramka jest najlepsza jaka może być a nie jakieś sztuczne wogule nie wyglądające..
Nie tylko ja mam taką opinie.. znasz Zawiasa? Scorp'a? JaneQ'a? no to pogadaj o ramkach..
I nie wiem, gdzie ty widzisz pixele .. ponieważ Free Transform nigdy nie robi pixeli..
Daj sygnę na takim poziomie ,żebym się zamknął .
PS.Krova prezentuje taki poziom ,że powinieneś się uczyć jak robić grafikę .
Uwertura...






