Gra DBZ

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

dobra widze ze nie umiecie sie nawet kolezensko posmiac:P
hmm zostane kominiarzem tak czy siak, a co do mojej zbroi to w nocy mnie bedzie mniej widac:DD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Raddry pisze:
Kayl pisze:wyposażenie:miecz półtoraręczny
Przeciez nie mozna miec broni.
Po co komu bron , skoro masz owoc z drzewa potegi i mocy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Trunks miał miecz.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A rolnik strzelbę.... Nie załapałeś. Chodziło o to, że przecież tutaj możesz mieć takie wyposażenie (skoro nie można tylko broni) że taki Li Shenron ci może góra na głowę nasrać. :P
Ostatnio zmieniony pt cze 01, 2007 5:36 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

np. 1000 owocow powinno zalatwic sprawe i wyslac Ii Shinrona do innego wymiaru :P
Trunks miał miecz.
Tronk w dubbingu USA pisze:Wiec , chcesz zobaczyc moj miecz co?
Ostatnio zmieniony pt cze 01, 2007 5:36 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Nie doczytałem :razz:
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Gracze:

:arrow: Kris (Demon)
:arrow: Barni (Sajan)
:arrow: Astarot (Sajan)
:arrow: Nyny Ogigle czyli Damianeku (Sajan)
:arrow: Bartek aka Karal (Sajan)
:arrow: Krova (Człowiek)
:arrow: Sinju (Demon)
:arrow: Raddry (Sajan)
:arrow: Kayl (Sajan)


Więc tak. Kandydatów na Guru mam 2: krove i Bartusia. Kto zostanie guru? Jak byście chcieli? Narazie będę ja sam, ale kogoś dobiorę jak ktoś się jeszcze zgłosi.

Co do sesji:

:arrow: Sobota ok. 21.30 - kolejna
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 8:23 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Mi pasuje.
Mam pytanie, a mianowicie jak dlugo bedzie trwala sesja??
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kayl pisze:Mi pasuje.
Mam pytanie, a mianowicie jak dlugo bedzie trwala sesja??
Zobaczymy...godzinę, może dwie? :mrgreen:
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie no dobrze, ze podzieliles na te dwie grupy. Szkoda, za nie bede gral z Sinju i Barnim, ale coz ;D Wole moja grupe. Nie ma tu przynajmniej ani jednego nOOba jak w tej pierwszej. Oczywiscie jest tam jeden.(w I gr.) ;D Wspolczuje reszcie, ze bedzie musiala wytrzymywac jego towarzystwo i te glupie odzywki xD...A tak co do tych grup to ciezko by bylo grac bez nich, w tyle osob ;d Bobercik zawsze i ja moge sluzyc pomoca xD Ale jak jakies glosowanie by bylo to ja oczywiscie na krove... ;D Dozobaczenia na sesji :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:Wole moja grupe. Nie ma tu przynajmniej ani jednego nOOba jak w tej pierwszej. Oczywiscie jest tam jeden.(w I gr.) ;D Wspolczuje reszcie, ze bedzie musiala wytrzymywac jego towarzystwo i te glupie odzywki
Barni n00bem? Wow

BTW wiem o kogo ci chodzi ale bede udawal , ze masz jakies czastki rozumu w swoim lbie

Ja tez wspolczuje twojej grupie , tez jest tam jeden n00b , mam nadzieje ze jakos wytrzymaja z nim
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 3:21 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Barni?? Nie dosc, ze do mnie starujesz to jeszcze do Barniego?? Ty placku. Haha...Jak wspomnialem o nOObie to od razu wszyscy napewno zrozumieli, ze o ciebie chodzi :P
A zeby nie spamowac tak jak to robi ten powyzej...
Na dzisiejsza sesje przychodza obydwie grupy??

[ Dodano: Sob Cze 02, 2007 4:16 pm ]
BH Daimaouji pisze:BTW wiem o kogo ci chodzi
Haha czyli wiesz, ze to ty jestes nOObem.



Nie chodzi o Barniego!!! Tylko o BH
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2007 7:03 pm przez Astarot, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Grupa I na jakiejś innej planecie a Grupa II na Ziemii z wojownikami Z.
Jaka szkoda , chcialem zabic tych wiesniakow! (Czyt. Wojownikow Z) Hahahahahaha :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Barni przynajmniej nie boi sie ukazywac swojej obecnosci jak ty...Czyzbys sie wstydzil?? Dobra skonczmy ten temat!!! Niech pozostanie, ze jestes nOObem i tyle

[ Dodano: Sob Cze 02, 2007 4:18 pm ]
I leb to ty masz ;D KONIEC!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Mnie dzis i tak niestety nie bedzie... misja w terenie, kryptonim "Łap procenty" :D
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Zablokowany