Gracek Gracek hmmm, na poczatku bylo spoko ale nie wiem co sie zepsulo Xd. Wogle prawie kazdy mnie olewa ale co tam XD. narazie sie wstrzymam (macie czas mnie przekabacic :PPPP).
Turniej użytkowników SSJPower - edycja VII
Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy
Hmmmm. Trudny wybor, lamer aka Barney mastah byl ze mna od poczatku, co prawda na poczatku gadalismy a potem coraz mniej i nawet sie 2 razy poklocilismy w tym raz jakos tak bardziej Xd, aczkolwiek ze mna nie gada
, nigdy nie pokazal zdjecia
.
Gracek Gracek hmmm, na poczatku bylo spoko ale nie wiem co sie zepsulo Xd. Wogle prawie kazdy mnie olewa ale co tam XD. narazie sie wstrzymam (macie czas mnie przekabacic :PPPP).
Gracek Gracek hmmm, na poczatku bylo spoko ale nie wiem co sie zepsulo Xd. Wogle prawie kazdy mnie olewa ale co tam XD. narazie sie wstrzymam (macie czas mnie przekabacic :PPPP).

I'll become The King of Pirates!
- Drake
- Golden Oozaru
- Posty: 228
- Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
- Lokalizacja: Głuchołazy
- Kontakt:
Tak więc głosuje na siebie choć wcześnej chialem na Barniego.Pitii pamiętasz moją siostre(wiesz mogę sprawić ze cię polubi):PP
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Makabryczny poczatek, ale koncowka mmmmmmmm ^^, tylko masz wala bo mnie juz lubi ;pppppppppp.Drake pisze:Pitii pamiętasz moją siostre(wiesz mogę sprawić ze cię polubi):PP
Wiem wiem ;*, dlatego narazie jestem bardziej glosem na Ciebie niz na GrackaPitti, wiesz jak ja cię przyjacielu lubię ! ;*

I'll become The King of Pirates!
- Drake
- Golden Oozaru
- Posty: 228
- Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
- Lokalizacja: Głuchołazy
- Kontakt:
A co ja ciebie Pitti niby nie lubie??:PP
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Tego nie wiem, wiem jedno-gdyby Twoja siostra byla na Twoim miejscu nie mialbym zadnych watpliwosci-od razu bym na Nia zaglosowalDrake pisze:A co ja ciebie Pitti niby nie lubie??:PP

I'll become The King of Pirates!
Handlarz słowemBarni pisze:Głos na siebie, Drake nie waż się na mnie głosować xD Też głosuj na siebie..
Pitti, wiesz jak ja cię przyjacielu lubię ! ;*
Lubie Barniego, fajny frycek itepe, ale z Drejkiem nie ma szans. Głos na Drejka za Rise Against, War3, dobry gust muzyczny, za bycie Drejkiem.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Barni jest bardzo fajny i zabawny i z chęcią na niego oddałbym głos. Jednak ma pecha, gdy w ankiecie znalazł się rówież Gracek. W tym momencie to zmienia wszystko - głos idzie na Drake'a, z bliżej mi znanych powodów i okoliczności.
Wtajemniczony zrozumie o co chodzi: "Tylko Jinchuuriki zrozumie Jinchuuriki" i właśnie dlatego mój głos leci na Gracka.
To jest nas trzech//Kris
(Nie myśleć, że my mamy w sobie jakiegoś Bijuu! Bo normalnie łeb urwę... No, chociaż jak niektórzy nazywają mnie liskiem, to nie jest źle
)
O.. A ja mam dziwne nie Oo ? //Kris
Wtajemniczony zrozumie o co chodzi: "Tylko Jinchuuriki zrozumie Jinchuuriki" i właśnie dlatego mój głos leci na Gracka.
To jest nas trzech//Kris
(Nie myśleć, że my mamy w sobie jakiegoś Bijuu! Bo normalnie łeb urwę... No, chociaż jak niektórzy nazywają mnie liskiem, to nie jest źle
O.. A ja mam dziwne nie Oo ? //Kris
Ostatnio zmieniony sob gru 08, 2007 9:01 am przez Dae, łącznie zmieniany 1 raz.
- Drake
- Golden Oozaru
- Posty: 228
- Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
- Lokalizacja: Głuchołazy
- Kontakt:
Hmm walka tytanów robi się bardzo ciekawa naprawde nie wiem kto z nas to wygra 
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
- Drake
- Golden Oozaru
- Posty: 228
- Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
- Lokalizacja: Głuchołazy
- Kontakt:
Jak kto gdzie dwa tyany(i barany:PP)ja i barniXD
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp





