BARSAWIA- sprawy ogólne

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

A kiedy Pitti Ci w niedziele pasuje? albo 8, albo 20?
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

No tak, właśnie o to mi chodziło, może źle zrozumiałeś sorki. Albo 8 rano, albo 8 wieczorem. Wtedy bede na bank, a tak to raczej nie, ale wszystko miedzy 10 a 20 jest nie do konca oczywiste ;x.

@down
Sobota (rano) odpada, chyba, że o/po 20...
Ostatnio zmieniony śr lut 04, 2009 10:48 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Keizo
Oozaru
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm

Post autor: Keizo »

Mi niedziela rano odpada bo będę po całonocnej imprezie na której się zaleje i będę SPAŁ potem... Najlepiej sobota rano tak jak zawsze albo niedziela około 20
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Mi to bez różnicy :D niech będzie niedziela wieczór (Krisa powiadomcie)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale przez jakiś czas (kole miesiąca) mam nie mieć internetu. Czyli przez 4 sesje mnie raczej nie będzie. Ale to na 90%.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

to może do kafejki internetowej wystartujesz?

Przypominam, o sesji jutro o 19/20.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ja będę jutro o 20. I o zaczęcie o 20 bym prosił. Albo 19:30 :P O 19:11 mam autobus do domu, z 20minut jazdy i z 5 na dojście do pokoiku mego; d
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

o 20 sesja będzie.

[ Dodano: Wto Lut 10, 2009 8:34 pm ]
Mowić kiedy wam sesje pasują (do grupy liczniejszej mam na myśli weekend), a Ashan niech powie kiedy by chciał.

Do grupy liczniejszej- Nie robić mi takiej popeliny na sesji, bo wróce do moich zasad utrzymania porządku na sesji. od razu mówie, że jest to 3 stopniowy proces, a ostatnim stopniem jest wydalenie z krainy.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Skoro nie mogło być walki, to trza było paplać ;]

Termin sesji, eee... rano, sobota. Albo rano, niedziela. Whatever.
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Sobota rano :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Hmmm... chyba bedzie mi pasowac ta sobota rano.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Keizo
Oozaru
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm

Post autor: Keizo »

Oki sobota rano może być, ale o 12 się zwijam... W końcu walentynki :)
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ehhh jednak prosilbym o zmiane terminu... w sobote rano mam hale na 99%... tak wiec, albo sobota wieczor, albo niedziela rano, albo niedziela wieczorem. No chyba, ze sobota wczesnie rano...

edit

kurcze nie wiem jak z ta sala bedzie, moze nie pojade w tym tygodniu... jutro napisze jasno. Teraz mam duze wachania... mimo wszystko wolalbym, aby sesja byla tak jak ostatnio ;x lub inne terminy, ktore podalem... bedzie pewniej...

sory, ze tak mieszam...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Niedziela 10 rano.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Sobota 10 rano. Zrezygnowalem z hali w tym tygodniu...

edit
Hellion pisze:"SKORO PITTIEMU PASUJE SOBOTA TO W SOBOTE O 10"
sory, ze tak pozno chlopaki, nie moglem wejsc na kompa wczesniej ; /
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ