Alien Nationns

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Albo cały 3 poziom to tesz jest trudne
Skoro 2 poziom jest trudny to 3 trudniejsza :o
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Masz racje i wtedy pojawiają się złodzieje
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Masz racje i wtedy pojawiają się złodzieje
Ile masz tą grę :o :?: :?: :?:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Tą gre mam miesiąc i kilka dni
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Tą gre mam miesiąc i kilka dni
A ja ją mam z 1 tydzień i mi nie działa :( :o
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Ale masz pecha mam nadzieje że uda ci się ją włączyć
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Ale masz pecha mam nadzieje że uda ci się ją włączyć
Ale ja ją mogę włączyć tylko nie mogę grać :o :twisted:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

A dlaczego zacina ci się czy co :?:
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Nie wiem,to jest tak:
instaluje,właczam,oglądam film,koniec filmu i ma być menu,
a ten niebieski wyciąga domnie tabele(pustą),komputer wychodzi z gry
i trzeba resetować :( :o
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Dziwne ja tak nie miałem a można wyłączyć ten filmik
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:Dziwne ja tak nie miałem a można wyłączyć ten filmik
U mnie też było można i to samo :o
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

A próbowałeś zainstalować 2 raz :?:
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:A próbowałeś zainstalować 2 raz :?:
2 razy ra 1 zamachem :o :?: :?:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

No to spróbuj jeszcze raz do 3 razy sztuka
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Master Robin pisze:No to spróbuj jeszcze raz do 3 razy sztuka
Ja teraz jade na trening :o
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ