Ulubiony napój

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Sprite the best. Ale świetna jest pierwsza strona tego tematu. Span jak sie patrzy :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Piwo, i dobre Wino :twisted: :mrgreen:

(Dobre wino - nie brać pod uwagę tanie wino za 5 zł, już mi te "wina" obrzydły)

A oprócz tego; Owoce Świata (ten sok) i wszystko z Coca-Coca Company
Kakarotto

tyle wystarczy.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Szampan, ale rzadko na jakieś super okazje i piwo bezalkocholowe. Dobre też są jakieś oranżady.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Szampan, piwo (Lech rlz i niech nikt mi nie powie, że nie :D), a z takich codziennych to Coca-Cola i dobra herbatka sypana :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Warka, Carlsberg, Heineken
z innej polki: Finlandia, Grenlandia, Zoladkowa, Zagraniczna ( .ru , 6zl za 0,5l :D )
:P
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Hmmm...nie wiem mam dużo ulubionych napojów, ale ostatnio lubie pić Fante.Dobra też jest Neste tea (czy jakoś tak).A tak normalnie to pije herbate
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Z pewnością do moich ulubionych napoi mogę dodać Wino(moje ulubione to czereśniowe - oczywiście mówię o tych droższych -), Szampana, Pepsi, Piwo(Harnaś i Specjal)
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hmmm, napoje owocowe(soki, nektary, herbaty aromatyzowane), Herbata zwykła, Piwo(only REDD's, bo Mi smakuje ^^ Owocowy, najlepiej jabłko, yummy ^^). Hmmm, do tego lubie się napić Trzech Cytryn.

BTW. Próbowałem dla porównanie dużo rodzajów piwa - same "siki"...
BTW 2. Napoje wysokoprocentowe sux XD No dobra, może odrobinkę ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
ODPOWIEDZ