Kris (12-07-2007 9:48)
DAE?
Dae (12-07-2007 9:48)
Kris?
Kris (12-07-2007 9:48)
DAE!!
Kris (12-07-2007 9:48)
TY MASZ NETA?!
Dae (12-07-2007 9:48)
Nie
Kris (12-07-2007 9:49)
to co ty tu robisz xD?
Dae (12-07-2007 9:49)
Ale dobrze, że zgadłem że to twój nr, bo nawet nie mam cie na liscie ...
Dae (12-07-2007 9:49)
Siedze?
Kris (12-07-2007 9:49)

Kris (12-07-2007 9:49)
<płacze>
Kris (12-07-2007 9:49)
Stęskniłem sie za tymi rozmowami
Dae (12-07-2007 9:49)
Och ty zboczku ;P
Kris (12-07-2007 9:50)

Kris (12-07-2007 9:50)
Co tam u ciebie:?
Dae (12-07-2007 9:50)
U mnie czwartek
Kris (12-07-2007 9:50)
mistrzu drogi
Kris (12-07-2007 9:50)
Serio ?
Kris (12-07-2007 9:50)
u mnie tez
Kris (12-07-2007 9:50)
zbieg okolicznosci nie?
Dae (12-07-2007 9:50)
No, coś w tym jest
Kris (12-07-2007 9:51)
racja, ale tak sie zatanawaijąc, mamy problem
Dae (12-07-2007 9:51)
Dobra, muszę kończyć... Tak to jest. Neta u siebie będe miał najprawdopodobniej w tym miesiącu, bo UPC podobno ma neta zakładać już za niedługo
Dae (12-07-2007 9:51)
Jaki?
Kris (12-07-2007 9:51)
nvm...
Dae (12-07-2007 9:51)
Ważne
Kris (12-07-2007 9:51)
nie XD
Dae (12-07-2007 9:51)
A nie piernicz
Kris (12-07-2007 9:51)
głupie pytanie chcialem zadac
Dae (12-07-2007 9:52)
żadne NVM nie działa
Dae (12-07-2007 9:52)
Dawaj pedałku, szybko
Kris (12-07-2007 9:52)
XD
Dae (12-07-2007 9:52)

Dae (12-07-2007 9:52)
NIe no, a tak serio - o co chodzi?
Kris (12-07-2007 9:52)
Mi chodzilo, co robisz, jak sie czujesz,co u ciebie , co ty robisz w te wakacje jak nie masz neta etc...etc
Dae (12-07-2007 9:53)
Czuje się dosyć dobrze, najlepiej żebym wyjechał gdzieś w cenzura, ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się nic nie lubi. Chciałbym wogóle na całe wakacje z dala od cywilizacji pojechać... Ciekawie, no nie?
Kris (12-07-2007 9:53)
nom
Kris (12-07-2007 9:53)
ale jak to sie mowi XD
Kris (12-07-2007 9:54)
Nie zawsze od kropków, można sie uwolnić.
Dae (12-07-2007 9:54)
Kropka kropce kropkom?
Kris (12-07-2007 9:54)
tak
Dae (12-07-2007 9:54)
Kropka kropce kropką* - błąd językowy
Dae (12-07-2007 9:54)
Wcześniej zrobiłem

Kris (12-07-2007 9:54)
Wiem
Kris (12-07-2007 9:55)
ale ciebie nie bede poprawial X
Kris (12-07-2007 9:56)
to kiedy musisz isc XD?
Dae (12-07-2007 9:57)
NIe wiem, jak mi brat zabierze

Dae (12-07-2007 9:57)
Cham mówi, że o dziesiątej
Kris (12-07-2007 9:57)

Kris (12-07-2007 9:58)
daj mu z buta xD
Kris (12-07-2007 9:58)
TO sie uspokoi XD
Kris (12-07-2007 9:58)
powiedz ze gadasz z kropkiem

Kris (12-07-2007 9:58)
to cie poganiac nie bedize xP
Dae (12-07-2007 9:59)
Nie, nie chce mi się go bić i tak już ma przejebane
Kris (12-07-2007 9:59)
:!!!
Kris (12-07-2007 9:59)
co zrobil XD
Dae (12-07-2007 9:59)
Urodził się
Kris (12-07-2007 10:00)
uuuuuu
Kris (12-07-2007 10:00)
ja bym mu nie wybaczył XD
Dae (12-07-2007 10:00)
Nie do, da się wytrzymac
Kris (12-07-2007 10:01)
racja
Kris (12-07-2007 10:01)
ja tez mam brata
Kris (12-07-2007 10:01)
tez z nim umiem wytrzymac
Kris (12-07-2007 10:01)
jak go w chacie nie ma XPP
Dae (12-07-2007 10:01)
Heh