Dziwne Rozmowy Z GG/Tlenu/Skypa/IRC

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Mule.... a co to ma do Twojego Avka? " ._. zal...."
C.h.u.j wie o co ci chodzi.

Kod: Zaznacz cały

Barni (7-08-2007 19:37) 
czekaj
Barni (7-08-2007 19:37) 
zuploaduje Ci go
Pitti (7-08-2007 19:37) 
dawaj
Pitti (7-08-2007 19:37) 
xD
Barni (7-08-2007 19:38) 
a spróbuj potem powiedziec
Barni (7-08-2007 19:38) 
ze jestem len
Len jestes! :lol:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Barni pisze:Mule.... a co to ma do Twojego Avka? " ._. zal...."

Kod: Zaznacz cały

Acer 14:13:46
możesz wziąść xD
Barni 14:13:50
wziac*
Barni 14:13:52
wziąć*
Acer 14:13:59
wziąść
Acer 14:14:05
od dilera sterydami
Barni 14:14:05
wziąć A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!
Acer 14:14:17
wziąć?
Acer 14:14:19
XD
Barni 14:14:21
no wziąć
Acer 14:14:28
wziąść XD
Barni 14:14:35
kurde wziąść to se możesz do papy
Barni 14:14:37
wziąć się mówi
Barni 14:14:39
xD
i pisze
Acer 14:14:48
mniejsza o nazwe 
Acer 14:15:00
wziąść i mnie nie cenzura xD
Acer 14:15:03
analfabeto xD
Barni 14:15:03
A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!
Barni 14:15:09
wźiąśłeś kiedyś coś?
Acer 14:15:25
a wziąćłeś?
Barni 14:15:34
nie
Barni 14:15:36
wzięłem xDDDDDDDDDDDDd
Barni 14:16:01
Debilu sprawdz se w slowniki
Barni 14:16:04
słowniku*
Acer 14:16:18
A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!
Barni 14:16:22
Barni
Acer 14:16:26
ciebie gorzej w cenzura robić niż Krisa
Barni 14:16:33
taa w cenzura zrobź
Acer 14:16:34
Kris by uwierzył : p
Barni 14:16:35
zrobić*
Barni 14:16:45
tja,tja, tja xD
Barni 14:16:49
by nie ja 
Barni 14:16:51
to byściągle
Barni 14:16:54
wźiąściał
Barni 14:16:57
zamiast brać xD
Rox :D
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kod: Zaznacz cały

3215645 (10-08-2007 18:08) 
HEJ mAM  Gosia na imie a ty??
3215645 (10-08-2007 18:08) 
mam 15latek mieszkam w łodzi
3215645 (10-08-2007 18:08) 
za dwa dni jade do zgorzelca
3215645 (10-08-2007 18:08) 
gdzie mieszkasz??
3215645 (10-08-2007 18:09) 
jak bedziesz mial ochotke na rozmówke to odpisz skarbie
3215645 (10-08-2007 18:09) 
lubisz blondynki??
3215645 (10-08-2007 18:10) 
zaraz wracam bejbisiu
3215645 (10-08-2007 18:35) 
koteczku moge do ciebie wpaść  jak bede w zgorzelcu

Kod: Zaznacz cały

3215645 13:49:49
hej
3215645 13:50:01
odczytałeś wiadomość??
3215645 13:50:25
gdzie mieszkasz??
3215645 13:52:01
jesteś??
3215645 13:52:11
Gosia mam na  imie
Pitti 13:52:49
Rysiek jestem
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Kod: Zaznacz cały

Ja 18:25:21
co tam chcesz
pp3088 18:25:30
pogadac
pp3088 18:25:32
xd
Ja 18:25:34
to gadaj
pp3088 18:25:36
czarnuchu.rar
pp3088 18:25:37
xd
Ja 18:25:45
paUka :P
pp3088 18:25:45
robie to?
Ja 18:25:49
co robisz :> 
pp3088 18:26:01
Kung Pao potrafka chinska
Ja 18:26:20
co mnie jakaś potraffka obchodzi ?
pp3088 18:26:53
Pao
pp3088 18:26:53
xd
Ja 18:27:09
wal sie na ryj :P
pp3088 18:27:35
milo
Ja 18:28:09
<lol> 
pp3088 18&#58;29&#58;38
http&#58;//i15.photobucket.com/albums/a394/Yamiletth2/dmx-056.jpg
pp3088 18&#58;29&#58;42
twoja fota?xd
Ja 18&#58;30&#58;45
prawie
Ja 18&#58;30&#58;51
Ja mam większe mieśnie &#58;P
pp3088 18&#58;31&#58;01
hhahahahah
pp3088 18&#58;31&#58;03
dobre xd
pp3088 18&#58;33&#58;11
<m4te0> bo np. ja mam dwa oblicza
<m4te0> piersze&#58; jestem agresywny, oblesny, zboczony, porywczy, nietolerancyjny.
<m4te0> drugie&#58; i tu dopiero niezly ze mnie cenzura
Ja 18&#58;33&#58;25
<lol2> 
pp3088 18&#58;35&#58;05
<diabolo> ok ide na "planete malp" 
<MadGinger> a co rodziny dawno nie widziales?
Ja 18&#58;35&#58;21
czytałem &#58;P
Ja 18&#58;35&#58;34
chcesz to powysyłaj mi cytaty z 104 strony bo ich już nie pamiętam &#58;P
pp3088 18&#58;35&#58;49
<Radzik> 50cent dostaje 1 mln $ za kazdym razem, kiedy ktos w niego strzeli a legenda glosi, ze za dziesiatym razem dostanie gratis pizze
Ja 18&#58;36&#58;10
<lol2> 
pp3088 18&#58;36&#58;40
<Owocek> jak napiszesz dziewczynie na GG <przytyl> zamiast <przytul> to juz nie pomoga zadne wytlumaczenia...
Ja 18&#58;37&#58;08
xD
pp3088 18&#58;37&#58;19
<zuz> przesadzacie...
<reader> zuz&#58; kazdy Cie chce, pozada, pragnie i w ogóle... jestes jak 1ms ping, jak 100mbitowe lacze za darmo, jak jak jak...
<zuz> damn
<praecox> ojapierdzió.
<praecox> zuz, POKA FOTKEM!!!!!!!!!11111one!!1eleven!!1cos&#40;0&#41;!!!1
<reader> nie mozesz ogladac fotki zuz
<reader> w 99% takich przypadkow erekcja konczy sie smiertelnym orgazmem
Ja 18&#58;37&#58;20
ej kurna
Ja 18&#58;37&#58;28
Ty chciałeś gadać a wklejasz mi cytaty z basha o.O
pp3088 18&#58;37&#58;53
zakmnij twarz xd
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Kod: Zaznacz cały

Bart 18&#58;52&#58;55
maleńki
Kris 18&#58;53&#58;02
cześć&#58;D
Kris 18&#58;53&#58;04
Wielki
Bart 18&#58;53&#58;20
dziwny jesteś o.O
Kris 18&#58;53&#58;32
dlaczego?
Bart 18&#58;53&#58;54
co chcesz ?
Kris 18&#58;54&#58;01
nic
Kris 18&#58;54&#58;09
ty do mnie piszesz XD
Bart 18&#58;54&#58;14
to po co piszesz ?
Bart 18&#58;54&#58;16
nie
Bart 18&#58;54&#58;22
Ty do mnie
Kris 18&#58;54&#58;26
jak cenzura nie jak ty 
Kris 18&#58;54&#58;34
Bart 18&#58;52&#58;55
e maleńki
Kris 18&#58;53&#58;02
cześć&#58;D
Kris 18&#58;54&#58;37
Widzisz roznice?
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Na jedyne co zasługuje Bart to śmiech. Z niego
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kod: Zaznacz cały

Niedzwiedz 11&#58;25&#58;01
sciągam jakies Hamahi
Niedzwiedz 11&#58;25&#58;07
Hamachi
Barni 11&#58;25&#58;08
po co Ci ?XD
Niedzwiedz 11&#58;25&#58;11
 czy jakos tak
Niedzwiedz 11&#58;25&#58;13
nie wiem
Barni 11&#58;25&#58;20
eee ?xd
Niedzwiedz 11&#58;25&#58;21
wiesz co to
Barni 11&#58;25&#58;22
to po co sciagasz
Barni 11&#58;25&#58;23
taa
Barni 11&#58;25&#58;26
ale niewiem po co CixD
Niedzwiedz 11&#58;26&#58;15
ja tez
Barni 11&#58;26&#58;25
to po co sciagasz?
Niedzwiedz 11&#58;26&#58;50
juz sciągnąłem
Barni 11&#58;32&#58;15
ehh
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kod: Zaznacz cały

ZoNK &#40;15&#58;55&#41; 
moze w cos zagramy?
pp3088 &#40;15&#58;55&#41; 
a co proponujesz
pp3088 &#40;15&#58;56&#41; 
powtórka z rozgrywki
pp3088 &#40;15&#58;56&#41; 
...
ZoNK &#40;15&#58;56&#41; 
nie no ja nie proponuje bo przejebiesz z kretesem
ZoNK &#40;15&#58;56&#41; 
ty proponuj
pp3088 &#40;15&#58;56&#41; 
granie w madra krowe. napisz cosmadrego a ja to ocenie 
ZoNK &#40;15&#58;57&#41; 
dYsiA dLa CiEbiE cZekAm nA RewAnZyK pAPatKi &#58; * &#58; *
pp3088 &#40;15&#58;57&#41; 
10/10 hhahah
pp3088 &#40;15&#58;58&#41; 
dycha for ya
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kod: Zaznacz cały

bobercik 22&#58;03&#58;26
http&#58;//img392.imageshack.us/img392/9260/fotkahl0.jpg
bobercik 22&#58;03&#58;27
XD
Dyakou &#40;stary&#41; 22&#58;19&#58;08
xDDDD
Dyakou &#40;stary&#41; 22&#58;19&#58;14
co w tym dziwnego xD
Dyakou &#40;stary&#41; 22&#58;19&#58;32
pozatym trochę nadpity byłem xD
bobercik 22&#58;19&#58;37
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Kris 19:26:50

a krystian rlz?/dante,vergil,nero,shaka,shin,sena,hiruma,toushiro,hitsu,musash ?

Kris 19:27:00

i

Ja 19:27:28

shaka?

Kris 19:27:49

taaaaaaaaaaa

Kris 19:28:25

no i jeszcze jedno bym powiedzial ale bys wysmiał XD

Ja 19:28:26

nie dosc ze kojarzy sie ze sraka, to byl taki wódz, z afryki plemienia zulusów mial nnajebene w lebie. Zabijal kazda zone bo dzieci postarzaja a on chcial byc wiecznie mlody, imie pochodzi od ishaka - bólu brzucha...

Ja 19:28:29

moge gokonczyc

Kris 19:29:14

lool...

Ja 19:29:46

no i jego stary nazywal sie senzagakon

Kris 19:30:08

hmm shaka w greckiej mitologi znaczy - ujzeć cierpienie/cierpienie za sprawiedliwość lub coś w tym stylu

Ja 19:30:35

masz racje twój widok to cierpienie

Kris 19:30:36

no i koleś z Saint Sejia XD

Kris 19:30:46

XD

Ja 19:30:47

no i czaka jeszcze byl mother fuckerem xd

Kris 19:30:59

geez XD

Ja 19:31:28

ach te podobienstwa

Kris 19:31:43

w łeb chcesz...

Ja 19:31:51

hahaha
Ja 18:47:45
barney! sie gdzies podzial
Kris 18:48:24
heniek go zjadl
Kris 18:48:32
lub sie zatyka
Ja 18:49:16
albo zatyka go ten gejuch kris
Ja 18:49:19
kojarzysz pedala?
Ja 18:49:24
aaaaaaaaaaaa
Ja 18:49:30
to Ty : )
Kris 18:49:35
....
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Kod: Zaznacz cały

PP3088 18&#58;50&#58;20
hmm szczerze to zatykam mame krovy xd
Kris 18&#58;50&#58;31
xd
PP3088 18&#58;50&#58;34
niezla kobylka xd
Kris 18&#58;50&#58;41
xd
PP3088 18&#58;54&#58;10
zalecialo zoofilia...
PP3088 18&#58;54&#58;16
swintuch
Kris 18&#58;54&#58;23
XD
PP3088 19&#58;01&#58;42
swintuch !
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Robert (16-08-2007 21:36)

ale wiesz

Robert (16-08-2007 21:37)

nie chce po śmierci znaleść sie w nicości

Ja (16-08-2007 21:37)

w dupie sie znajdziesz

Ja (16-08-2007 21:37)

smierc to wieczny sen i tyle

Ja (16-08-2007 21:37)

koniec funkcjonownaia wszystkich organów

Robert (16-08-2007 21:37)

nie prawda

Robert (16-08-2007 21:38)

po smierci będę gejem

Ja (16-08-2007 21:38)

juz jestes

Robert (16-08-2007 21:38)

dzięki

Ja (16-08-2007 21:39)

pedal xd

Robert (16-08-2007 21:40)

wiem
Ja 10:25:21

zreszta ufo moze cie zabrac

Ja 10:25:31

zobaczy poziom ludzi i odleci na zawsze

Kris 10:25:32

xd

Kris 10:26:01

niech BH WEZMA XD
Kris 9:37:39

nie mam powodzenia XD

Ja 9:38:02

widac ^.-/
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Kod: Zaznacz cały

PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;33&#41; 
robiem spam
PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;33&#41; 
xD
Kris &#40;9-08-2007 11&#58;33&#41; 
ok  XD
Kris &#40;9-08-2007 11&#58;33&#41; 
pozniej posprzatam &#58;P
PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;33&#41; 
umiescilem cie tam xd
PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;34&#41; 
arti ma dobry wynik a spamuje jak cholera xd
Kris &#40;9-08-2007 11&#58;36&#41; 
ta
PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;40&#41; 
o cenzura
PP3088 &#40;9-08-2007 11&#58;40&#41; 
http&#58;//ssjpower.net/forum/viewtopic.php?p=17001#17001
Kris &#40;9-08-2007 11&#58;41&#41; 
znam

Kod: Zaznacz cały

PP3088 &#40;10-08-2007 14&#58;43&#41; 
raz dwa trzy, pepek rusza do napasc xd

Kod: Zaznacz cały

PP3088 &#40;12-08-2007 19&#58;21&#41; 
" ja powiem tak dzielimy ludzi na inteligentnych i na drechów " owned
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;21&#41; 
..
PP3088 &#40;12-08-2007 19&#58;21&#41; 
bart jest drechem

Kod: Zaznacz cały

Kris &#40;13-08-2007 11&#58;33&#41; 
a tak co porabiasz;&#93; &#58;D?
PP3088 &#40;13-08-2007 11&#58;34&#41; 
slucham jakiegos gówna
PP3088 &#40;13-08-2007 11&#58;34&#41; 
nie mój klimat
PP3088 &#40;13-08-2007 11&#58;34&#41; 
xd

Kod: Zaznacz cały

PP3088 &#40;14-08-2007 10&#58;46&#41; 
baka, baki, bace, bacy, z baca, wiec jestes baca
Kris &#40;14-08-2007 10&#58;47&#41; 
XD
Kris &#40;14-08-2007 10&#58;47&#41; 
inteligentne
PP3088 &#40;14-08-2007 10&#58;50&#41; 
<hahaha> 
PP3088 &#40;14-08-2007 10&#58;50&#41; 
tancz tancz leci z vivy

Kod: Zaznacz cały

wolak &#40;16-08-2007 15&#58;04&#41; 
Olek i Ola cenzura się cała stodoła xD
Kris &#40;16-08-2007 15&#58;05&#41; 
hiiiiiiii XD
wolak &#40;16-08-2007 15&#58;05&#41; 
witam &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 15&#58;07&#41; 
co tam XD
Kris &#40;16-08-2007 15&#58;08&#41; 
...........
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;13&#41; 
...........
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;13&#41; 
yo
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
to takie nowe hasło &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
XD
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
no siemanko
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
&#58;P
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
co tam&#58;P
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
hmm, czy ja cię dziś nie widziałem &#58;&#41; 
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
a no wporzo &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;14&#41; 
XD
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
co robisz
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
siedzę &#58;D
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
i się klepię po ramieniu xD
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
milego siedzenia przesyla babcia genia XD
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
baka XD
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
baka gienia &#58;D
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
babcia pasuje lepiej &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;15&#41; 
&#58;P
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;16&#41; 
to co, toaścik za zdrowie pana Mariana &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
yep&#58;D
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
pijak jeden &#58;&#93; 
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
xD
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
taaaaaa &#58;D
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
tylko czekasz na okazję lol &#58;D
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
nooo
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
tylko okazyjnie
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;17&#41; 
okazyjnie &#58;D
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;18&#41; 
okazaj czyni pijaka XD
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;18&#41; 
okazja*
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;18&#41; 
nie czekaj to było złodzieja xD
Kris &#40;16-08-2007 16&#58;18&#41; 
ta
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;19&#41; 
oh yeaaa
wolak &#40;16-08-2007 16&#58;19&#41; 
Try !

Kod: Zaznacz cały

Wiedzmin &#40;30-04-2007 15&#58;45&#41; 
wlasnie mi napisal ze sie zle czuje i nie przyjdzie mi tu
Wiedzmin &#40;30-04-2007 15&#58;45&#41; 
ja mowie ze za duzo wychlal
Kris &#40;30-04-2007 15&#58;45&#41; 
jaki pijok xD
Kris &#40;30-04-2007 15&#58;48&#41; 
wolak 17&#58;45&#58;41
nie poszedłem bo jakby to ująć cenzura przed dzwiami &#58;&#93; 
Kris &#40;30-04-2007 15&#58;48&#41; 
xD
Wiedzmin &#40;30-04-2007 15&#58;48&#41; 
no to mamy potwierdzenie ze sie zachlal
Kris &#40;30-04-2007 15&#58;50&#41; 
bym powiedział idź xD do niego xD
Kris &#40;30-04-2007 15&#58;50&#41; 
ale kij xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Kris (12-08-2007 18:59)
nie uwazasz
Kris (12-08-2007 19:00)
ze Bart ma wysoki poziom debilizmu?
Kris (12-08-2007 19:00)
dokladnie
Kris (12-08-2007 19:04)
wez
Kris (12-08-2007 19:04)
Bart jest idiota
PP3088 (12-08-2007 19:04)
bart poszedl
Kris (12-08-2007 19:04)
ktorego głupoty nie zrozumiesz
(...)
Kris 19:02:12
z gejami sie nie zadaje
Kris 19:02:13
pff
Kris 19:02:19
niby kiedy
Bart 19:02:22
nie wcale xD
Bart 19:02:26
dwa dni temu
Kris 19:02:44
dwa dni temu to ja u kolezanki byłem głąbie
Bart 19:02:58
pijany byłeś i nie pamiętasz
Bart 19:03:00
Ja ide bo zamulasz
Bart 19:03:04
narazie młody
Kris 19:03:32
cenzura
PP3088 (12-08-2007 19:21)
" ja powiem tak dzielimy ludzi na inteligentnych i na drechów " owned
Kris (12-08-2007 19:21)
..
PP3088 (12-08-2007 19:21)
bart jest drechem
Kris (12-08-2007 19:22)
nie
Kris (12-08-2007 19:22)
Bart jest kretynem udajacym drecha..
Przyszłość narodu :)

NIE ROZUMIEM DLACZEGO USUNELES SWOJE WYPOWIEDZI?

Kod: Zaznacz cały

Kris &#40;12-08-2007 18&#58;57&#41; 
dobre;D
Kris &#40;12-08-2007 18&#58;59&#41; 
nie uwazasz
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;00&#41; 
ze Bart ma wysoki poziom debilizmu?
PP3088 &#40;12-08-2007 19&#58;00&#41; 
zbyt wielki
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;00&#41; 
dokladnie
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;04&#41; 
wez
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;04&#41; 
Bart jest idiota
PP3088 &#40;12-08-2007 19&#58;04&#41; 
bart poszedl
Kris &#40;12-08-2007 19&#58;04&#41; 
ktorego głupoty nie zrozumiesz&#58;D
"Czemu widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz". Akurat Ty nigdy nie cenzurujesz swoich wypowiedzi...

Bo mówie to co uważam za słuszne, bez potrzeby cenzury

żal.ru
Ostatnio zmieniony pt sie 17, 2007 7:25 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 3 razy.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Kris (12-07-2007 9:48)
DAE?
Dae (12-07-2007 9:48)
Kris?
Kris (12-07-2007 9:48)
DAE!!
Kris (12-07-2007 9:48)
TY MASZ NETA?!
Dae (12-07-2007 9:48)
Nie
Kris (12-07-2007 9:49)
to co ty tu robisz xD?
Dae (12-07-2007 9:49)
Ale dobrze, że zgadłem że to twój nr, bo nawet nie mam cie na liscie ...
Dae (12-07-2007 9:49)
Siedze?
Kris (12-07-2007 9:49)
:)
Kris (12-07-2007 9:49)
<płacze>
Kris (12-07-2007 9:49)
Stęskniłem sie za tymi rozmowami
Dae (12-07-2007 9:49)
Och ty zboczku ;P
Kris (12-07-2007 9:50)
:P
Kris (12-07-2007 9:50)
Co tam u ciebie:?
Dae (12-07-2007 9:50)
U mnie czwartek
Kris (12-07-2007 9:50)
mistrzu drogi
Kris (12-07-2007 9:50)
Serio ?
Kris (12-07-2007 9:50)
u mnie tez
Kris (12-07-2007 9:50)
zbieg okolicznosci nie?
Dae (12-07-2007 9:50)
No, coś w tym jest
Kris (12-07-2007 9:51)
racja, ale tak sie zatanawaijąc, mamy problem
Dae (12-07-2007 9:51)
Dobra, muszę kończyć... Tak to jest. Neta u siebie będe miał najprawdopodobniej w tym miesiącu, bo UPC podobno ma neta zakładać już za niedługo
Dae (12-07-2007 9:51)
Jaki?
Kris (12-07-2007 9:51)
nvm...
Dae (12-07-2007 9:51)
Ważne
Kris (12-07-2007 9:51)
nie XD
Dae (12-07-2007 9:51)
A nie piernicz
Kris (12-07-2007 9:51)
głupie pytanie chcialem zadac
Dae (12-07-2007 9:52)
żadne NVM nie działa
Dae (12-07-2007 9:52)
Dawaj pedałku, szybko
Kris (12-07-2007 9:52)
XD
Dae (12-07-2007 9:52)
:P
Dae (12-07-2007 9:52)
NIe no, a tak serio - o co chodzi?
Kris (12-07-2007 9:52)
Mi chodzilo, co robisz, jak sie czujesz,co u ciebie , co ty robisz w te wakacje jak nie masz neta etc...etc
Dae (12-07-2007 9:53)
Czuje się dosyć dobrze, najlepiej żebym wyjechał gdzieś w cenzura, ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się nic nie lubi. Chciałbym wogóle na całe wakacje z dala od cywilizacji pojechać... Ciekawie, no nie?
Kris (12-07-2007 9:53)
nom
Kris (12-07-2007 9:53)
ale jak to sie mowi XD
Kris (12-07-2007 9:54)
Nie zawsze od kropków, można sie uwolnić.
Dae (12-07-2007 9:54)
Kropka kropce kropkom?
Kris (12-07-2007 9:54)
tak
Dae (12-07-2007 9:54)
Kropka kropce kropką* - błąd językowy
Dae (12-07-2007 9:54)
Wcześniej zrobiłem :P
Kris (12-07-2007 9:54)
Wiem
Kris (12-07-2007 9:55)
ale ciebie nie bede poprawial X
Kris (12-07-2007 9:56)
to kiedy musisz isc XD?
Dae (12-07-2007 9:57)
NIe wiem, jak mi brat zabierze :P
Dae (12-07-2007 9:57)
Cham mówi, że o dziesiątej
Kris (12-07-2007 9:57)
:(
Kris (12-07-2007 9:58)
daj mu z buta xD
Kris (12-07-2007 9:58)
TO sie uspokoi XD
Kris (12-07-2007 9:58)
powiedz ze gadasz z kropkiem :D
Kris (12-07-2007 9:58)
to cie poganiac nie bedize xP
Dae (12-07-2007 9:59)
Nie, nie chce mi się go bić i tak już ma przejebane
Kris (12-07-2007 9:59)
:!!!
Kris (12-07-2007 9:59)
co zrobil XD
Dae (12-07-2007 9:59)
Urodził się
Kris (12-07-2007 10:00)
uuuuuu
Kris (12-07-2007 10:00)
ja bym mu nie wybaczył XD
Dae (12-07-2007 10:00)
Nie do, da się wytrzymac
Kris (12-07-2007 10:01)
racja
Kris (12-07-2007 10:01)
ja tez mam brata
Kris (12-07-2007 10:01)
tez z nim umiem wytrzymac
Kris (12-07-2007 10:01)
jak go w chacie nie ma XPP
Dae (12-07-2007 10:01)
Heh
Kris (22-07-2007 8:12)
hmm
Kris (22-07-2007 8:12)
co porabiasz?
Dae (22-07-2007 8:12)
gram
Kris (22-07-2007 8:12)
w?
Dae (22-07-2007 8:13)
w gre
Kris (22-07-2007 8:13)
ale jak sie zwie?
Dae (22-07-2007 8:14)
Oryginalnie
Dae (22-07-2007 8:14)
:>
Kris (22-07-2007 8:14)
XD
Kris (22-07-2007 8:14)
Tytuł prosze XD
Kris (22-07-2007 9:30)
haha XD
Kris (22-07-2007 9:30)
[Dzisiaj 8:52] Arti: Dae, wróciłeś na stałe?

Dae (22-07-2007 9:30)
Heh
Dae (22-07-2007 9:30)
NIeźle XD
Kris (22-07-2007 9:31)
hmm było by tak
Kris (22-07-2007 9:31)
[Dzisiaj 8:52] Arti: Dae, wróciłeś na stałe?
[Dzisiaj 8:53] Dae: Tak
[Dzisiaj 8:52] Arti: w takim razie zdejmuje Krisowi moda

Kris (22-07-2007 9:32)
XD
Dae (22-07-2007 9:32)
Ale żeś zjebał XD
Dae (22-07-2007 9:32)
Może bym się nabrał
Dae (22-07-2007 9:32)
Ale sprawdź na czas pisania kolejnych wiadomości XD
Kris (22-07-2007 9:32)
wiem XD
Kris (22-07-2007 9:32)
zapomnialem XD
PP3088 (10-07-2007 12:17)
widzialem daego, cos niebywalego
PP3088 (10-07-2007 12:17)
hiho
PP3088 (10-07-2007 12:17)
wiem ze tam jestes
Dae (10-07-2007 12:17)
Ehhh, krótka piłka - kto, bo listy brak... A ta z servera nie wskakuje
PP3088 (10-07-2007 12:18)
cos co zaczyna sie na p konczy na 8 a w srodku ma p308
Dae (10-07-2007 12:18)
No, hej ^^
PP3088 (10-07-2007 12:18)
pepus melduje sie xD
Dae (10-07-2007 12:19)
^^
PP3088 (10-07-2007 12:19)
co tam, zdales ?:D
Dae (10-07-2007 12:19)
Oczywiście ^^<cfaniak>
PP3088 (10-07-2007 12:20)
ach Ty pozerze xD
Dae (10-07-2007 12:20)
^^
PP3088 (10-07-2007 12:20)
smutno na tym forum bez Ciebie. limit znaków na post spadl na 10 zapewne
Dae (10-07-2007 12:21)
Nie no, piszę fanficka, ale na neta czekam na swoim kompie. Powinien być pod koniec wakacji.........
PP3088 (10-07-2007 12:21)
powinien ^^
PP3088 (10-07-2007 12:21)
bober gdzies wyjebal i cisza jest xd
Dae (10-07-2007 12:21)
Podobno do anglii
Dae (10-07-2007 12:21)
Or somethin
PP3088 (10-07-2007 12:22)
na pewno do berlina. 20 euro za ruchanie w toalecie ~~
Dae (10-07-2007 12:22)
Taaaa
PP3088 (10-07-2007 12:22)
znam dokladnie cennik xDd> joke
Dae (10-07-2007 12:22)
Skąd wiesz, pierwszy klient, tak?
PP3088 (10-07-2007 12:23)
zarobilem sobie na komputer xD
Dae (10-07-2007 12:24)
Super, ale ja nie skorzystam z takiej "okazji" ^^
PP3088 (10-07-2007 12:24)
nie zgrywaj cfaniaka
PP3088 (10-07-2007 12:24)
bob sie postaral, upil cie
Dae (10-07-2007 12:24)
Dobra, przestaje
PP3088 (10-07-2007 12:24)
i bylo
PP3088 (10-07-2007 12:24)
......milo
PP3088 (10-07-2007 12:24)
xD
Dae (10-07-2007 12:24)
Nie no, nie upił mnie, ale ma swoje sposoby...
Dae (10-07-2007 12:24)
Skubaniec!

www.bash.org
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
ODPOWIEDZ