Diablo III

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

No chociażby słynny StarCraft: Ghost którego robili 7 lat i projekt został zawieszony xd. Blizzard się nie śpieszy z wydawaniem swoich gier ale to idzie im na + xD. Z ich stajni gierki są naprawdę dopieszczone :mrgreen: .
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Wie ktoś może czy wyszło jakieś mini demko DIII? Bo gdzieś czytałem jakiś wywiad i podobno coś takiego się ukazało a nigdzie nie mogę znaleźć :/
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Beta testy chyba były ale tylko dla ograniczonej liczby graczy przed uprzednim zgłoszeniem xd.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Kurcze, a już się tak podjarałem, że zabije sobie kilka potworków z DIII, a tu nici i przyzło nam czekać na jakieś oficjalne demko... :(
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Nie bylo beta testow, tylko pokaz na e3 czy innych targach, ze mozna bylo sobie zagrac w mape wielkosci krwawego wrzosowiska z d2.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
ODPOWIEDZ