Patrząc na wykonane tutaj prace, żadno mi nie zaimponowało. Wszystko co się tutaj znajduje jest godne Painta. Jeżeli kogoś stać na porzątne logo byłby nim raczej jedynie Szpaner.
Biorę jednak pod uwagę także, że forum jest w pewien sposób "bez designu". Zostaje więc tło, przepłnione(jak np. obecne), jest z pewnością ładniejsze od pustego, jednak tutaj, nie pasuje nic.
Rav, pisząc w tym temacie, nie mogłeś się zastanowić nad własnym grafikiem? Wykonanie amatorów nie jest raczej najlepszym sposobem na logo







