Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » czw sty 25, 2007 4:51 pm
Rafal - Szef forum i fajny kolega oraz fan Vegety , na Bartka nie zaglosuje bo mnie obraza mimo iz kiedys go lubilem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » pt sty 26, 2007 3:44 pm
Głosuje na Rav'a, ponieważ gadałem z nim na gg, a Barta niestety nie znam.
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pt sty 26, 2007 3:46 pm
Głosuję na Bart ze względu ,że jest człowiekiem z którym można pogadać o swoich problemach ,pośmiać się ,wypić wirtualne piwko itd.
Uwertura...
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » pt sty 26, 2007 4:08 pm
Rav of kors :]
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz sty 28, 2007 7:56 pm
Oj trudny wybór. Rav'a podziwiam za charakter. Z Bart'em natomiast dużo gadałem, śmiałem się i płakałem. Więc głos na niego xD
Rav 5 - 6 Bart
Następna walka to chyba Szapner vs. Didix. Prosze zmienić ankiete
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » ndz sty 28, 2007 8:45 pm
Oczywiście my glos idzie na Didixa z którym za dawnych dobrych czasów dużo rozmawiałem . Chociaż Szpaner też Szpanuje
To i Tak głos leci do Didixia
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz sty 28, 2007 9:05 pm
Szpaner robił grafę do turnieju, jest świetnym modem, ale do Didix wymyślił Turniej Userów i to z Didixem mogę pogadać o kolarstwie.
Więc: DIDIX
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » ndz sty 28, 2007 9:07 pm
Glosuje na Macka (Didix'a) kuna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » ndz sty 28, 2007 9:44 pm
Nie znam żadnego z was... nie głosuje
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pn sty 29, 2007 3:14 am
Mój głos idzie na Didixa ,który jak wiadomo jest z Matrixa .W pamięci także utkwił mi jego rekord postów w ciągu jednego dnia (rekord całego forum) 120 : ).
Uwertura...
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn sty 29, 2007 2:10 pm
Wolak pisze: Mój głos idzie na Didixa ,który jak wiadomo jest z Matrixa .W pamięci także utkwił mi jego rekord postów w ciągu jednego dnia (rekord całego forum) 120 : ).
Dodam, że postów bardzo długich, wyczerpujących i na temat.
Nie sztuką jest zrobić coś, sztuką jest zrobić to dobrze.
Głos na Szpanera.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » czw lut 01, 2007 7:03 pm
Didix!!!!!!!
Kolejna walka: Bobercik vs. Tommy (chyba) Wiecie jak ma ankieta wyglądac ;d
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pt lut 02, 2007 12:16 pm
Oczywiście że Boberto z bydgoszczy chociaz:D na samego siebie (prawie) nie mozna głosować xD nie no joke
glosik for Bobercik xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pt lut 02, 2007 12:22 pm
Oczywiście mój głos idzie do mojego wielkiego kumpla i wspaniałego usera tego forum, wielkiego Vipa - Tommy'ego
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt lut 02, 2007 12:32 pm
Zacytuję:
Kod: Zaznacz cały
Oczywiście mój głos idzie do mojego wielkiego kumpla i wspaniałego usera tego forum, wielkiego Vipa - boberka ;]