Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pn sie 21, 2006 2:21 pm
Mam nadzieje że dojdziecie do tej organizacji której jestem bossem
Nazwa : Metall Killer
Ostatnio zmieniony sob lip 14, 2007 7:35 am przez
Kris , łącznie zmieniany 1 raz.
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Keynan
SSJ 4
Posty: 298 Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:
Post
autor: Keynan » wt sie 22, 2006 1:21 pm
Tak, wielki Boss zaprasza do swojego Big Gangu
.
Oczywiście jako JA, dołączę do Ciebie z miłą chcęcią... Niestety nie wiem co ma ona na celu, ale jeżeli ma Ci to pomóc mogę zostać "Metal Killerem"
PS: Trochę śmieszne te "organizacje".. nie wiem skąd wogóle taki zdeczka głupi pomysł
,
bardziej by to miało sens, jakby się coś za to dostawało
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » wt sie 22, 2006 6:51 pm
Jak ktoś się będzie wykazywał :> ...
Roksia10
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 26 Rejestracja: wt maja 16, 2006 5:21 pm
Post
autor: Roksia10 » czw sie 24, 2006 5:29 pm
Wiem że mnie i tak nie przyjmienie bo jestem siostrą Bobercika i on ma wgląd na to co robię na kompie,ale zgłaszam się ^_^
Roksia
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » czw sie 24, 2006 6:25 pm
Hmmmmmmm ale Bobercik ma swoja gilidie, to cos tu nie pasix?
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw sie 24, 2006 6:29 pm
wiem gadałęm wszystko jest wporzo
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » czw sie 24, 2006 6:31 pm
Powiedziałem Krisowi że jak nie chce Roksi tu pójdzie do mnie. Poszła do Krisa ponieważ: ja nie chciałem miec rodziny ani znajomych z życiaw gildi. (Dlatego nie zaproponowałem tego Tommyemu)
Dobra Już nie będzie w gildi Krisa. NIe będzie w żadnej. Tak jak Dae nie będzie się w to bawic ^^
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » czw sie 24, 2006 9:44 pm
Ja tam tak tylko:P Roksia wbijaj do Krisa:PP bo siem obrazimy :PP