Champions League 2006/2007 i 2007/2008

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Champions League 2006/2007 i 2007/2008

Post autor: Tommy »

Oto grupy:

Moje typy:
Legenda. Na zielono - wyjdą z grupy, na czarno - trudno powiedzieć, na czerwono - nie wyjdą




Grupa A
FC Barcelona
Chelsea Londyn
Werder Brema
Lewski Sofia

Grupa B
Inter Mediolan
Bayern Monachium
Sporting Lizbona
Spartak Moskwa

Grupa C
Liverpool FC
PSV Eindhoven
Girondins Bordeaux
Galatasaray Stambuł

Grupa D
Valencia CF
AS Roma
Olympiakos Pireus
Szachtar Donieck

Grupa E
Real Madryt
Olympique Lyon
Steaua Bukareszt
Dynamo Kijów

Grupa F
Manchester United
Celtic Glasgow
Benfica Lizbona
FC Kopenhaga

Grupa G
Arsenal Londyn
FC Porto
CSKA Moskwa
Hamburger SV

Grupa H
AC Milan
OSC Lille
AEK Ateny
Anderlecht Bruksela


Napiszcie swoje typy :grin:
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2007 10:32 am przez Tommy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Faworyt Ligi Mistrzów


Grupa A
1.Chelsea
2.Werder Brema
3.FC Barcelona
4.Lewski Sodia

Grupa B
1.Inter Mediolan
2.Spartak Moskwa
3.Bayern Monachium
4.Sportin Lizbona

Grupa C
1.Bordeaux
2.PSV
3.G.Stambuł
4.Liverpool

Grupa D
1.Szachtar Donieck
2.Valencia
3.Roma
4.Pireus

Grupa E
1.Lyon
2.Real M.
3.Dynamo Kijów
4.Steaua

Grupa F
1.Man U
2.Benfica
3.Celtic
4.FC Kopenhaga

Grupa G
1.Hamburger
2.Arsenal
3.CSKA
4.FC Porto

Grupa H
1.Lille
2.Anderlecht
3.Milan
4.AEK
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

u mni tak samo jak u tomego tylko nie moge sie zgodzici w ostatniej grupie wyjdzie lile i milan
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

u mnie prawie tak samo jak u tommyego :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Kakarotto pisze:u mnie prawie tak samo jak u tommyego :)

No to napisz, jak jest trochę inaczej.

Nie chciałbym, aby Liverpool i Barcelona awansowały, ale pewnie awansują.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Tak samo jak u ciebie tylko:

Grupa F:
Man Utd
I Celtic wyjdzie

G:
Arsenal
i FC Porto, choć nie wykluczone że Moskwa,
Hamburger odleci.
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Grupa A
1.Chelsea
2.Werder Brema
3.FC Barcelona
4.Lewski Sofia

Hmm tutaj raczej nie ma co się rozpływać Barca i Chelsea dalej, a Werder do pucharu Uefa.

Grupa B
1.Inter Mediolan
2.Spartak Moskwa
3.Bayern Monachium
4.Sportin Lizbona

Napewno awansuje inter, licze też na zaciętą walkę między Sportingiem, a Bayernem. Ciekawe jak sobie proadzi Kowalewski.
Grupa C
1.Bordeaux
2.PSV
3.G.Stambuł
4.Liverpool

Chicałbym aby awansowała Galta i PSV, ale pewnie dalej przejdzie Liverpool. Ogólnie grupa dość wyrównana.

Grupa D
1.Szachtar Donieck
2.Valencia
3.Roma
4.Pireus

Valencia i ktoś z dwójki Szachtar - Roma.

Grupa E
1.Lyon
2.Real M.
3.Dynamo Kijów
4.Steaua

Mam nadzieje, że walczene kluby ze wschodu napsują krwi Realowi. Wogóle bardzo chciałbym aby awansował zespól Steauy.

Grupa F
1.Man U
2.Benfica
3.Celtic
4.FC Kopenhaga

Jak mnienam 1 miejsce zajmie Manchester. Zacięta walka będzie się dziać między Celticiem a Benficą. FC Kopenhaga raczej nie sprawi już takiej niespodzianki jak wyeliminowanie Ajaxu.
Grupa G
1.Hamburger
2.Arsenal
3.CSKA
4.FC Porto

Tu liczę na Arsenal i FC Porto.
Grupa H
1.Lille
2.Anderlecht
3.Milan
4.AEK
Niestety dalej przejdzie Milan i chyba Lile.

Osobiście będę kibicował zespołom słabszym, tym mniej znanym, no i Barcie i Valencii. Do boju!!!
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Jako, że wcozraj wylosowali grupy do nowej edycji, pozwolę sobie pisać w tym temacie moje typowania w sezonie 07/08:

Grupa 1

FC Liverpool
FC Porto
Olympique Marsylia

Besiktas


Grupa 2

Chelsea Londyn
Valencia CF

Schalke 04 Gelsenkirchen
Rosenborg Trondheim


Grupa 3

Real Madryt
Werder Brema

Lazio Rzym
Olympiakos Pireus


Grupa 4

AC Milan

Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck

Grupa 5

FC Barcelona
Olympique Lyon
VfB Stuttgart

Glasgow Rangers

Grupa 6

Manchester United
AS Roma

Sporting Lizbona
Dynamo Kijów


Grupa 7

Inter Mediolan
PSV Eindhoven

CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł


Grupa 8

Arsenal Londyn
FC Sevilla
/AEK Ateny
Steaua Bukareszt
Slavia Praga



Na zielono oczywiście te, które wyjdą do fazy pucharowej.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Grupa 1

FC Liverpool
FC Porto

Olympique Marsylia
Besiktas


Grupa 2

Chelsea Londyn
Valencia CF

Schalke 04 Gelsenkirchen
Rosenborg Trondheim

Grupa 3

Real Madryt
Werder Brema

Lazio Rzym
Olympiakos Pireus

Grupa 4

AC Milan
Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck

Grupa 5

FC Barcelona
Olympique Lyon

VfB Stuttgart
Glasgow Rangers

Grupa 6

Manchester United
AS Roma

Sporting Lizbona
Dynamo Kijów

Grupa 7

Inter Mediolan
PSV Eindhoven

CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł

Grupa 8

Arsenal Londyn
FC Sevilla/AEK Ateny

Steaua Bukareszt
Slavia Praga

Pogrubione drużyny awansują.
Obrazek
ODPOWIEDZ