W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.
Moderator: Moderatorzy
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » śr mar 21, 2007 6:12 pm
Chciałbym Przestawić Wam Bardzo Fajną Gierkę xD
Na Początku Musziś Oczywiście Się Zarejestrować Potem Link Aktywacyjny Wyślą Ci Na Email Następnie Aktywujesz Link
No DObra Koniec Tego xD
Potem Możesz Się Zalogować.Logujesz Się I TWORZYSZ Własną Drużynę Piłkarską Potem Znowu Wysyłają Ci Linka że Druzyna Stworzona I Możesz Grasz. Jestes Menadzerem Drużyny Kupujesz Trenerów,Piłkarzy Podpisujesz Kontrakty ze Sponsorami Dajesz Wyzwania Innym Graczom Grasz w Pucharach Tworzonych Przez Graczy I Najważniejsze Walczyć O Mistrzostwo LIGI xD
Zapraszam
Nazwa Menadzera Mojego :AnimKing
Nazwa Klubu:Kingus towns ;]
Aha Link Jeszcze ;] Macie:
http://pl.goalunited.org/
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » śr mar 21, 2007 7:01 pm
Także polecam tego menagera osobiście w niego gram jest to międzynarodowy menager
Moja nazwa drużyny:Adrianowo
www.hattrick.org
Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2007 8:42 pm przez
adrian , łącznie zmieniany 1 raz.
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131 Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: filip_3521 » czw mar 22, 2007 4:23 pm
fajna gierka
Moja drużyna nosi nazwę: Falus United
Zapraszam serdecznie na sparing
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34 Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia
Post
autor: Dyninio » czw mar 22, 2007 9:21 pm
Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
Bart
SSJ 5
Posty: 580 Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Bart » pt mar 23, 2007 8:07 am
Dyninio pisze: Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
a czytałeś regulamin
nie można podawać nazw istniejących drużyn
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pt mar 23, 2007 9:08 am
Też złożyłem "podanie" xD. jakby co
Trener: KrisShivente
Klub: Nankatsu Densetsu
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pt mar 23, 2007 2:42 pm
Bart pisze: Dyninio pisze: Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
a czytałeś regulamin
nie można podawać nazw istniejących drużyn
Tu Wpadłeś Nie Ma Drużyny F.C Juventus Jest FC Juventus
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34 Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia
Post
autor: Dyninio » pt mar 23, 2007 3:42 pm
Tez niemozna reklamowac firm i produktow a znalazlem druzyne DUREX
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pt mar 23, 2007 3:57 pm
Tylko ja chcialem dać samo Nankatsu to nie weszło
Bo Nankatsu już jest taka drużyna
i Juve tez nie powinno wejsc xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34 Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia
Post
autor: Dyninio » pt mar 23, 2007 4:44 pm
Jak probowalem FC Juventus bylo zajete albo Juventus FC jest kilka podobnych druzyn tylko kolejnosv wyrazów jest rozna
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pt mar 23, 2007 7:05 pm
Kurde!! KURDE!!! Pierwszy Mecz I Przegrany 2:0 xD A Moja Siostra WYGRAŁA TO NIE FAIR !!!! xD
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131 Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: filip_3521 » pt mar 23, 2007 10:02 pm
mam problem!! czy ktoś umie zrobić tak aby logo było normalne a tła tak jak by nie było :p podobno trzeba zrovbić jakiś prześwitujący kolor? pomużcie! Jak by ktoś to umiał zrobić to tutaj daje link do mojego herbu, i za zrobienie z góry dziękuje.
LINK:
TEMAT NIE WAŻNY !!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob mar 24, 2007 10:14 am
trzeba miec konto premium xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » sob mar 24, 2007 10:31 am
Kris pisze: trzeba miec konto premium xD
No Właśnie ;]
A Tak Na Boku Kris Jak Ci Poszło w Pierwszym Meczu w Piątek ?? ;]
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob mar 24, 2007 11:10 am
przegrałem xD
0:1
xD he bo nie cwiczylem podan xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >