Egzamin gimnazjalny 2007

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Egzamin gimnazjalny 2007

Post autor: Bobercik »

Dzisiaj zaczynają się egzaminy. Więc daję ten temat by był. Zobaczymy jakie będą Wasze wrażenia. Ja o 13 piszę część humanistyczną (próbny). Jest to próba, więc zbytnio się nie uczyłem (czyt. wogóle). Mam nadzieję że i tak pójdzie mi dobrze. A do normlanego się poucze i będę miał 100 pkt XD
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

bobercik pisze:Ja o 13 piszę część humanistyczną (próbny)
Dopiero próbny??
bobercik pisze:A do normlanego się poucze i będę miał 100 pkt XD
O ile wiem za humanistyczny można dostać max 50 pkt.

Paru moich dobrych kumpli pisze dzisiaj, zaczęli o 9, więc już wszyscy skończyli.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

razz pisze:
bobercik pisze:Ja o 13 piszę część humanistyczną (próbny)
Dopiero próbny??
bobercik pisze:A do normlanego się poucze i będę miał 100 pkt XD
O ile wiem za humanistyczny można dostać max 50 pkt.

Paru moich dobrych kumpli pisze dzisiaj, zaczęli o 9, więc już wszyscy skończyli. Tak w ogóle to ja myślałem, że wszystkie szkoły zaczynają o 9!?
II klasa to próbny.
Tak, wszyscy piszą o 9, ale nie dotyczy to próbnych!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

bobercik pisze:II klasa to próbny.
Jakim prawem piszesz dzisiaj próbny? Ja mam dziś wolne.
bobercik pisze:Tak, wszyscy piszą o 9, ale nie dotyczy to próbnych!!!
Już poprawiłem mój wcześniejszy post.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

razz pisze:
bobercik pisze:II klasa to próbny.
Jakim prawem piszesz dzisiaj próbny? Ja mam dziś wolne.
bobercik pisze:Tak, wszyscy piszą o 9, ale nie dotyczy to próbnych!!!
Już poprawiłem mój wcześniejszy post.
1.Nie wiem xD Ja piszę próbny o 13. Jutro też :D
2.Ok
3.Gdy mówiłem o 100 pkt chodziło mi o całość za oba testy.
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

bobercik pisze:1.Nie wiem xD Ja piszę próbny o 13. Jutro też :D
Interesujące, też chodzę do 2 klasy, a o próbnym teście zaraz po trzeciakach nie słyszałem. Z resztą nawet gdybym miał dzisiaj i jutro to i tak bym nie poszedł, bo asiedzie chory w domu. :P
bobercik pisze:3.Gdy mówiłem o 100 pkt chodziło mi o całość za oba testy.
Chodziło Ci o to, ale tego nie napisałeś.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Ja miałem próbny też o 9. Dzisiaj miałem human, oczywiście już właściwy. Jutro mat - przy mam nadzieję, że dobrze pójdzie xD trzymajcie za mnie kciuki xD

Próbny to się pisze spokojnie. Też się do próby nie uczyłem (bo po co?), a punkty z próbnego mnie zadowoliły
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

razz pisze:
bobercik pisze:1.Nie wiem xD Ja piszę próbny o 13. Jutro też :D
Interesujące, też chodzę do 2 klasy, a o próbnym teście zaraz po trzeciakach nie słyszałem. Z resztą nawet gdybym miał dzisiaj i jutro to i tak bym nie poszedł, bo asiedzie chory w domu. :P
bobercik pisze:3.Gdy mówiłem o 100 pkt chodziło mi o całość za oba testy.
Chodziło Ci o to, ale tego nie napisałeś.
1.Hehe. Ja mam próbny teraz :D
2.Tak wiem, pomyłka :D
3.Kto jeszcze z forum pisze dzisiaj? Tylko Acer?
4.A może Ci co mają już ten test za sobą podzielą się spostrzeżeniami i poradzą młodym xD
Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Moja siostra jest w klasie II i nie pisze dzisiaj. Ja dopiero za 2 lata więc spoko. Ale fajnie, że jest bo przynajmniej 2 dni wolne są.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Ja pisalem dzisiaj ten egzamin... U mnie zaczynal on sie o 9...Troche byl dziwny. Myslalem, ze bedzie trudniejszy...Jutro bedzie matematyczny i z nim moze byc troche gorzej ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Powiem Wam tak: Każdy tydzień w liceum gorszy jest od tego testu.

Także jeszcze nic strasznego nie przeżyliście :D

Anyway 2 lata temu miałem 44 z humana i 34 z matematycznego ;D
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2007 8:14 pm przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja też ll Klasa, a nawet nie wiem kiedy są próbne ;|
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Arti pisze:Powiem Wam tak: Każdy tydzień w liceum gorszy jest od tego testu.

Także jeszcze nic strasznego nie przeżyliście :D

Anyway 2 lata temu miałem 44 z humana i 34 z humanistycznego ;D
Zdecyduj się :P
Ja miałem 45 z polskiego i 37 z matmy.

Poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi //Arti

Co do dnia w liceum, to bynajmniej u mnie, niektóre dni to mega luz, czasem zdażą się trudniejsze, ale nie tragizujmy, liceum da się przeżyć.

Macie odpowiedzi -> http://bi.gazeta.pl/im/0/4084/m4084910.pdf
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2007 8:15 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

EEE jak tak patrze to calkiem, calkiem mi poszlo... ;D pp3088 thx za link ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
KUBISCYT
Oozaru
Posty: 43
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 3:17 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: KUBISCYT »

Niestety ja też pisałem dziś egzamin gimnazjalny i moim zdaniem był prosty tylko jedno pytanie dotyczące wiersza zwaliło mnie z nóg. Jutro część matematyczno-przyrodnicza życzę wszystkim piszącym max pkt. Powodzenia.
Zablokowany