Dragon Ball Legends - banda dzieciaków

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Dragon Ball Legends - banda dzieciaków

Post autor: Ikoden »

Może znacie gre DBL (dragon ball legend), która jest na silniku tibii. Grałem tam spokojnie i wypowiadałem się na kulturalnie na forum. Daku Chidory - counsoller (nie wiem co on tam robi [ chyba tylko kick'ać umie]) użalał się, że jak coś tam wezmą to on już nie gra. No to ja tylko napisałem (reszty wiadamości nie pamietam ale tylko to było kierowane do niego)
"@up
I co z tego?"
On na to napisał, że jestem śmieciem... Ja w ripoście napisałem, że to może on jest śmieciem (na początku napisałem, że to on i jego rodzina może to śmiecie ale to zmieniłem) ale mnie to wali i, że nie będę się do niego zniżal.Oprócz tego pojechałem go intelektualnie.
Następnego dnia zobaczyłem, że mam warna. To wysyłam wiadomość do admina (coś w tym stylu) "Czy mógłbyś mi napisać za co dostałem warna? Jeśli użytkownik nie ma prawa wiedzieć za co dostaje warna to, to jest idiotyzm".
Po kilku godzinach wchodze na forum, lecz nie moge bo pisze, że usuneli mi wstęp na forum.
I dlatego załoga DBL to banda dzieciaków. Jeśli nie wiecie czemu mówie na nich banda dzieciaków to napisze to w punktach:
- Counsoller (osoba która powinna zachowywać się normalnie) napisał do mnie bez powodu
śmiec (nie komentuje tego, że on prawie wogóle nie pisze interpunkcyjnie).
- Admin zbanował mnie za to, że spytałem się czemu dostałem warna.
Nie polecam wam tego serwera bo jak to już mowiłem ich moderatorzy, administratorzy i pomocnicy w grze to dzieciaki. Można to wywnioskować również po porównaniu modów z tego forum i ich.

Ich forum: www.dblots.fora.pl (fora.pl - no comment)

Jeśli ktoś zamierza tam grać to lepiej niech nie gra. :P

BTW. Powróciłem po długiej nieobecności.
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Podzielam twoje zdanie. Banda dzieciaków się zebrała i myślą, że są pr0.

A teraz offtop
Co masz do fora.pl? ^^ Mam forum tam, i bardzo dobrze się sprawuje.

Fora.pl < nie jest złym hostem, ale dużo dzieci na nim przesiaduje.
Kris
Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2007 2:56 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Ikoden pisze:która jest na silniku tibii
Na tym skończyłem czytanie. Panu juz dziękuje.
Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2007 12:15 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

@UP
Lol! Nie ważne czy na silniku tibii, czy quake'a ważne, że dragon ball. :P
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Ikoden pisze:@UP
Lol! Nie ważne czy na silniku tibii, czy quake'a ważne, że dragon ball. :P
Wolałbym już grać w Sapera, niż mieć stycznośc z gra 4-sortu, na podstawie Tibii.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Hmm, takie osoby żegnamy szerokim wymachem ręki. Czyli inaczej, nie trzeba zwracać uwagi na takie osoby.

Jeśli administracja nie umie wytłumaczyć warna, to znaczy że osoby, które tam "zarządzają" są Debilami lub dziećmi i nie warto się tym przejmować.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kris pisze: Fora.pl < nie jest złym hostem, ale dużo dzieci na nim przesiaduje.
Kris[/color]
A ja myslalem, ze duzo tych, ktorzy nie potrafia wrzucic phpbb lub invision na wlasny serwer.
pp30666 pisze:Wolałbym już grać w Sapera, niż mieć stycznośc z gra 4-sortu, na podstawie Tibii.
Nie gadam z toba o.O

Yep.
Zamykam po co sie zamartwiać dziećmi.
Kris
Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2007 5:17 pm przez krova, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Zablokowany