"@up
I co z tego?"
On na to napisał, że jestem śmieciem... Ja w ripoście napisałem, że to może on jest śmieciem (na początku napisałem, że to on i jego rodzina może to śmiecie ale to zmieniłem) ale mnie to wali i, że nie będę się do niego zniżal.Oprócz tego pojechałem go intelektualnie.
Następnego dnia zobaczyłem, że mam warna. To wysyłam wiadomość do admina (coś w tym stylu) "Czy mógłbyś mi napisać za co dostałem warna? Jeśli użytkownik nie ma prawa wiedzieć za co dostaje warna to, to jest idiotyzm".
Po kilku godzinach wchodze na forum, lecz nie moge bo pisze, że usuneli mi wstęp na forum.
I dlatego załoga DBL to banda dzieciaków. Jeśli nie wiecie czemu mówie na nich banda dzieciaków to napisze to w punktach:
- Counsoller (osoba która powinna zachowywać się normalnie) napisał do mnie bez powodu
śmiec (nie komentuje tego, że on prawie wogóle nie pisze interpunkcyjnie).
- Admin zbanował mnie za to, że spytałem się czemu dostałem warna.
Nie polecam wam tego serwera bo jak to już mowiłem ich moderatorzy, administratorzy i pomocnicy w grze to dzieciaki. Można to wywnioskować również po porównaniu modów z tego forum i ich.
Ich forum: www.dblots.fora.pl (fora.pl - no comment)
Jeśli ktoś zamierza tam grać to lepiej niech nie gra.
BTW. Powróciłem po długiej nieobecności.





