jezeli komus sie nudzi i jest fanem naruto to zapraszam na strone dopiero co powstalego(ma 3dni) PBF NARUTO http://narutouzumaki1.xad.pl
potrzebujemy ludzi aby to rozruszac...
nudzi mi sie a wszystkie gry pbch na tym forum stoja wiec biore sie za pbf...
serdecznie zapraszam wszystkich spoko ziomali do rejestrowania sie na forum
skoro nie chcesz brac w tym udzialu...to ja nie rozumiem twojego postu... bo to jest tylko dla zainteresowanych...czyzbys nabijal sobie posty takimi wypowiedziami??
Ten PBF jest jakiś ... dziwny. Zupełnie go nie kminię xD Wystarczy jeden spamer i już cała gra leży i kwiczy
Wolę poczekać do końca wakacji i pograć tutaj.