Kod: Zaznacz cały
Pitti 12:22:49
Kaylman
Pitti 12:22:56
jak sie zwie brat Saska?
Pitti 12:23:01
Itachi/.
Pitti 12:23:02
?
Kayl 12:23:06
taa
Kayl 12:23:10
a co?
Pitti 12:23:21
bo Barni mnie cenzura :D
Kayl 12:23:32
czym?:P
Pitti 12:23:41
udaje ze nie wie jaki mial avek wczesniej
Pitti 12:23:46
bo ja mu mowie szczerze
Pitti 12:23:48
po dobroci
Pitti 12:23:49
od serca
Kayl 12:23:50
:))
Pitti 12:23:54
ze ten avek jest cenzura na maksa
Pitti 12:24:04
i ze lepszy byl ten co byl ostatnio
Pitti 12:24:09
a on gada ze ost byl mis
Pitti 12:24:14
a przed misiem aligatorKod: Zaznacz cały
Pitti 12:27:16
co sadzisz o avku Barneigo?
Pitti 12:27:49
powiedz szczerze
Kris 12:28:45
chu.jo.wyJego avek jest ponizej xD (obok jego posta oczywiscie)


