Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Wie ktoś może jak dodac napisy, gdy ogląda się film w Real Player ?
Prosze o szybką odpowiedź...Pozdrawiam !
-
pp3088
- SSJ 5
- Posty: 1192
- Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
- Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 »
Nie da się. Polecam sub-edit playera.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
-
Beniu
- SSJ 4
- Posty: 271
- Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu »
To prawda. Kiedyś też próbowałem włączy napisy do Naruto w tym programie ale, sie nie dało. Polecam też Sub edita albo Media player classic.
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
To ma ktoś link do kinówek z polskim dubingiem najlepiej na Real Playera ?
Ja mam wszystkie angielskie i nie wszystko rozumiem...
-
Arti
- Admin PBCH
- Posty: 1321
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
- Lokalizacja: Szczecin
-
Kontakt:
Post
autor: Arti »
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Dzięki.
[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 5:26 pm ]
Kurde :/ dalej nie moge napisów dać...
