Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » ndz mar 27, 2005 8:13 am
Z okazji świąt Wielkanocy cała redakcja życzy Wam radości, miłości, pomyślności, mniej błędów ortograficznych tudzież gramatycznych
oraz sprzyjającego admina
Niech te święta będą spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń i pragnień.
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla Ciebie, dla każdego, dla wszystkich
Redakcja Ssjpower
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » ndz mar 27, 2005 2:39 pm
Nawzjaem Arti .(tylo że od użytkowników
)
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » ndz mar 27, 2005 8:35 pm
Wszystkiego najlepszego i wogole wszystkiego mokrego jutro:P no i zoltego krolika czy zajaca:P(4fun.tv ;P) redakcji ssjpower jak i moim koffffanym;P ziomom z tego forum;)
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233 Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:
Post
autor: Kakarotto » pn mar 28, 2005 10:17 am
co tu pisać... dołączam się do życzeń!
Kakarotto
tyle wystarczy.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz kwie 08, 2007 10:26 pm
Po 2 latach, także dołączam się do życzeń. Smacznego jajka (choc już każdy zjadł) i mokrego lanego poniedziałku. Wszystkie najlepszego!!!
Acer
SSJ 5
Posty: 700 Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer » ndz kwie 08, 2007 10:31 pm
Ładnej choinki i duuuuużo prezentów! Nie te święta wiem ale ja na BN składam życzenia typu "smacznego jajka" więc tak powinno być.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Rocky18
USSJ
Posty: 75 Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Post
autor: Rocky18 » pn kwie 09, 2007 7:47 pm
Chociaż że święta się kończą życze wam tego co u góry