Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Może ktoś napisać krótką instrukcję tworzenia teledysku za pomocą Windows Movie Maker ?
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
Import -> Cut -> Cut -> Cut -> Paste -> Cut -> Paste -> Export
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Znaczy Plik -> Importuj do kolekcji ? Jak tak, to coś źle jest