Gra DB online

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Gra DB online

Post autor: GokugetaSS6 »

Znalazlem cos takiego w necie :

http://www.wodbo.yoyo.pl/index2.html

Jest to gra MMORPG zrobiona na podstawie gry Tibii. Jeszcze nie gralem bo musze czekac az otworza serwer na tworzenie accountow ( rozne godzinny codziennie ).

Gra zapowiada sie ciekawie dla fanow Tibii chociaz dobra grafika postaci ( ala LoG ) moze zachecic nawet najwiekszego anty fana Tibii. Sorka za powtarzanie.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

To dlaczego to umieściłeś w tym dziale a nie w Grach ?
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Aww pomylka. Jezeli mozna prosze o przeniesienie do dzialu gry.
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

GokugetaSS6 pisze:Jeszcze nie gralem bo musze czekac az otworza serwer na tworzenie accountow ( rozne godzinny codziennie ).
accounty działają od 11 w nocy do 6 rano.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Wyczytalem juz ze sa otwarte od 8 rano do 11
:P
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Coz za zbieznosc wersji....

W najswiezszym newsie w ktorym wspominaja o tym acc makerze pisza cos takiego

Acc Maker Bedzie włączany między godzinami 7:00-11:00
Czasem będzie także między 17:00-18:00
Tylko Od Poniedziałku do Piatku.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Zrodlo : http://www.wodbo.fora.pl/ogolne-dyskusj ... ,7963.html

Post : www.wodbo.yoyo.pl I tam masz create account . Acc maker jest rano od 8.00 - 11.00 dostępny . Close~

:D tutaj to pisze :P
Awatar użytkownika
Albercik
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 18
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 3:17 pm

Post autor: Albercik »

gra fajna ale niestety jak jest duzo osob to nie ma gdzie expic resp jest za wolny :/ i po 1h gry sie nudzi
ODPOWIEDZ