Meteo nie o to chodzi, poprostu w phpbb zawsze jest duża luka w skrypcie, którą trudno załatać. Podstawowa została załatana poziom wyższy jednak został przekroczony reszta nalezy do Ravika xd
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >