Aquamen ;)

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
tuki

Aquamen ;)

Post autor: tuki »

mam pytanie w jakim programie robicie te filmiki ?
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

To nie filmiki tylko animacje złożone z poszczególnych klatek. Zasada jest prosta. POtrzebujesz programiku który złączy pojedyńcze obrazki w ruchomą sekwencję zwaną GIF'em. Najprościej będzie jak wpiszesz w google "Gif Movie Animator". Pozdro
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Kurde już tyle razy było to pytanie....Odpowiedź znamy więc blok. I nie pytać się już więcej o to.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany