Mam plyte dvd z nagranym pokazem slajdow ze zdjeciami z wesele kuzyna. Zdjecia nie sa umieszczone bezposrednio na plycie, ze kazde zdjecie w swoim pliku. Jest to dziwnie nagrane. Da sie to tylko odtworzyc jako film i wtedy jest taki jakby "pokaz slajdow".
Moje pytanie: czy mozna te zdjecia jakos z tamtad "wyciagnac"? Tj. chcialbym miec je na dysku w osobnych plikach.
Temat do zamkniecia, poradzilem sobie inaczej. Screen shot - akcja, print screen klawisz? xd. I co mialby tysiac zdjec zapisywac klawiszem F11 w allplayerze? Nie no swietne rozwiazanie xD. Temat juz do zamkniecia. Dzieki za "pomoc" .