Jak to pobrać!!

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Jak to pobrać!!

Post autor: WireX »

Jak ktoś wie jak pobrać ten odcinek Death Note z tej stronki to będę bardzo wdzięczny.

http://pl.sevenload.com/filmy/55sfnigS- ... -Lektor-PL

Próbowałem różnych stronek typu graber.pl, ale albo ja jestem upośledzony i nie umiem tego pobrać, albo się nie da. Proszę o pomoc, ponieważ bardzo chciałbym mieć to anime właśnie z polskim lektorem, tak jakoś się do niego przyzwyczaiłem :D
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

ale albo ja jestem upośledzony
Hmmm... niewykluczone xD. Więc jeśli używasz firefoxa ściągasz do niego dodatek download helper i ciśniesz ze wszystkich serwerów filmy XD.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Skibix czasem naprawdę mam takie wrażenie :D
Wielkie dzięki za pomoc, ale mimo wszytsko chyba zassam z torentów, bo ta wstawka na sevenload jest w kiepskiej jakości, ale mimo wszystko wielkie dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ