Witam .
Pojawiły się propozycje odnośnie zagadek tematycznych dotyczącyh różnych seriali .Zapewne wielu z was chciało by pogadać o jakimś anime ,ale brakuje stosownego do tego działu poświęconego tylko dla anime .Proponuję ,żeby Rav wprowadził dział ANIME ,gdzie mozna by spokojnie zakładać setki temtów dotyczącyh róznych anime .Sam Dragon Ball nie wystarczy ,bo w końcu się wyczerpały pomysły .Pokemony ,Captain Tsubasa i wiele wiele innych o których mozna by pogadac .Liczę na głosy za takim działem .
Nowy dział tematyczny .
Moderator: Moderatorzy
Nowy dział tematyczny .
Uwertura...


- Dragon Fist
- A True Dragon
- Posty: 856
- Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
- Lokalizacja: Złotów
No dział sie przyda, bo będzie można pogłębić wiedze o anime o których sie tylko słyszało, lub widziało sie tylko kilka razy. I przy okazji forum sie bardziej rozrusza 
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com

